فیلیپس (Philips); نمایندگی لامپ فیلیپس + خرید آنلاین و قیمت محصولات

برند فیلیپس با بیش از یک قرن نوآوری و کارآفرینی یکی از شناخته شده ترین برندهایی است که در حوزه های مختلف از جمله صنعت نور و روشنایی همواره پیشتاز بوده است. در طی یک دوره 130 ساله این برند توانسته است جایگاه خود را در کشورهای مختلف به دست بیاورد. این برند توانسته است انواع لامپ های مختلف نظیر لامپ یو وی سی ، رشد گیاه و ... را روانه بازار کند.

فیلیپس

تاریخچه فیلیپس 

دهه 1890 : برند فیلیپس در سال 1891 در آیندهوون هلند توسط فردریک فیلیپس و پسرش جرارد تاسیس شد. با توجه فرصتی که با ورود برق به محیط های مختلف ایجاد کرد و با علاقه شدیدی که جرارد به علم و مهندسی داشت. این پدر و پسر طرحی جسورانه اما به موقع را طراحی کردند: لامپ های رشته ای برقی مقرون به صرفه و قابل اعتماد.

دهه 1900 : دهه 1900 زمان تغییرات اجتماعی و اقتصادی چشمگیر بود. در این مدت، فیلیپس با بیش از 2000 کارمند به بزرگترین کارفرمای خصوصی در هلند تبدیل شد. با افزایش سرعت صنعتی شدن ، جرارد و برادرش آنتون در تامین مسکن، مراقبت های بهداشتی و ورزش سرمایه گذاری کردند و فرهنگ مسئولیت اجتماعی را القا کردند که تا به امروز در این شرکت ادامه دارد.

دهه 1910 : با توجه به ارزش تحقیقات علمی برای نوآوری محصول، اولین آزمایشگاه تحقیقاتی فیلیپس - معروف به "Philips Nat Lab" - در سال 1914 افتتاح شد. به رهبری دکتر ژیل هولست، این آزمایشگاه به پروژه های رویایی را آغاز کرد

در دهه 1940 و پس از جنگ جهانی دوم، Philips Research نوآوری هایی را برای کمک به بهبودی اوضاع پس از جنگ ارائه داد. این موارد شامل استفاده از نور ماوراء بنفش برای از بین بردن باکتری‌ها، چراغ‌های فلورسنت لوله‌ای یا همان مهتابی ها بود. فیلیپس چیزی فراتر از یک نام شرکت است - این یک نام تجاری با هدف است. این دوره نشان‌دهنده تمرکز مردم‌محور تجدید شده و اولین رویکرد کاملاً جامع شرکت برای ایجاد تجربه‌ای هماهنگ با نام تجاری فیلیپس، ارائه راه‌حل‌هایی پیشرفته، آسان برای استفاده و طراحی شده پیرامون کاربر بود.

لامپ فیلیپس

محصولات نو و روشنایی

شعار فیلیپس نور بهتر برای نتایج بهتر است . از جمله محصولاتی که شرکت فیلیپس در زمینه نور و روشنایی ارائه می دهد می توان به چراغ ها و لامپ های یو وی سی اشاره کرد. این لامپ ها برای ضدعفونی مکان های مختلف از جمله بیمارستان ها استفاده می شوند. در زمینه محصولات روشنایی برای مکان های گسترده می توان به پروژکتورها و لامپ های گازی این برند اشاره کرد. از پروژکتورهای آن می توان برای تونل ها ، ورزشگاه ها و ... اشاره کرد.  شرکت فیلیپس در زمینه روشنایی همواره پیشتاز بوده و توانسته با تولید مهتابی های ال ای دی جایگزین مناسبی را برای مهتابی های فلورسنت ارائه دهد. علاوه بر لامپ ، این شرکت تجهیزات برقی نظیر ترانس و درایور را روانه بازار کرده است. به طور کلی شرکت فیلیپس در زمینه های مختلفی از جمله موارد ذیل توانسته است بهترین محصولات را ارائه دهد. 

 • لامپ های پزشکی
 • لامپ های ضدعفونی
 • انواع لامپ های گازی
 • انواع چراغ های خیابانی
 • ترانس ها و دایورها
 • روشنایی هوشمند
 • انواع لامپ های هالوژن
 • لامپ های مهتابی
 • لامپ رشد گیاه
 • لامپ یو وی سی
 • استارت های مهتابی

نمایندگی فیلیپس

لامپ هالوژن فیلیپس

از اولین نسل لامپ های موجود در بازار لامپ هالوژن است که به دلیل رنگ نور خاص و شکل ظاهری متفاوت همچنان توسط برندهای مطرحی نظیر فیلیپس و اسرام تولید می شوند . از جمله لامپ های پزشکی و سینمایی پرفروش ترین لامپ های موجود در بازار هستند که برند فیلیپس آن ها را تولید می کنند

لامپ و استارت مهتابی

مهتابی فلورسنت از جمله لامپ های پرفروش در بازار است که بیشتر در مکان های اداری و تجاری کاربرد دارد. انواع لامپ مهتابی در اندازه های مختلف T5,T8,T12 در رنگ نورهای آفتابی،یخی و مهتابی تولید می شوند. استارت مهتابی فیلیپس برای مهتابی در وات های مختلف به کار می روند. استارت مهتابی S2,S10 و ... از جمله پرکاربردترین استارت های مهتابی هستند.

لامپ رشد گیاه

انواع لامپ رشد گیاه معمولا در نوع گازی و ال ای دی ساخته می شوند. لامپ رشد گیاه فیلیپس در نوع های متال ، سدیم و ال ای دی تولید می شوند. امروزه ال ای دی های رشد گیاه فیلیپس با چیپ های ال ای دی پیشرفته که طیف کاملی از آنچه که گیاه برای رشد نیاز دارد تولید و روانه بازر می شوند.

لامپ یو وی سی

اشعه یو وی سی دارای قابلیت ضدعفونی کردن است. برای ضدعفونی کردن کردن محیط هایی نظیر بیمارستان و آزمایشگاه ها از لامپ های یو وی سی استفاده می شود. لامپ های یو وی سی فیلیپس در نهایت دقت برای ساطع کردن اشعه یو وی سی ساخته می شوند. از آنجاییکه لامپ یو وی سی می تواند سلامت افراد را به خطر اندازد بهتر است آن را از برندهای مطرح نهیه کنیم