شعاع الکتریک ؛ خرید و قیمت محصولات شعاع

برند شعاع ، با نام تجاری گروه صنعتی شعاع الکتریک بیش از 6 دهه است که در تولید و توزیع محصولات روشنایی در کشور فعالیت دارد. این شرکت در صنعت روشنایی کشور همواره یکی از برندهای معتبر بوده و از سال 1368 هجری شمسی فعالیت خود را در قالب کارخانه شعاع آغاز نموده است. کارخانه شعاع پس از تولید محصولات متنوع در صنعت روشنایی و با وجود طراحی های مدرن و بروز و همچنین کیفیت بالای محصولات تولیدی و برخورداری از استانداردهای روز دنیا، در سال 1397 فعالیت خود را در حوزه صادرات محصولات روشنایی تولیدی شرکت شعاع آغاز نمود. با برخورداری از تکنولوژی روز و 60 سال تجربه کاری در زمینه تولید محصولات روشنایی ، در حال حاضر برند شعاع الکتریک یکی از شناخته شده ترین برندهای معتبر بازار روشنایی ایران بشمار می رود. شعاع الکتریک

شعاع الکتریک

کارخانه تولیدی و شرکت شعاع الکتریک با برخورداری از پرسنل و کادر مجرب و آموزش دیده خود توانسته با بکارگیری نیروی متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و تولید و ارائه انواع محصولات روشنایی ، سهم بزرگی در تولید و عرضه محصولات روشنایی در بازار داخلی و همچنین کشورهای همسایه داشته باشد. از اهداف مهم شرکت شعاع الکتریک ، رعایت و در نظر گرفتن خلاقیت و نوآوری در طراحی و تولید محصولات خود است که با استفاده از دانش روز دنیا توانسته محصولات با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی تولید کند. ضمن اینکه باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که قیمت محصولات شعاع در مقایسه با نمونه های وارداتی موجود در بازار بسیار مناسب تر بوده که این موضوع سبب جلب اعتماد و پیشرفت روز افزون این برند در حوزه فروش صنعت روشنایی شده است. گروه صنعتی شعاع

محصولات شعاع 

زمینه فعالیت و تولیدات شعاع الکتریک در زمینه محصولات روشنایی است و همچنین این شرکت توانسته تا علاوه بر تولید محصولات متنوع و با کیفیت، به نوع طراحی ظاهری آن نیز توجه به سزایی داشته و این امر باعث شده تا محصولات روشنایی و استاندارد مناسب برای بکارگیری در فضاهای اداری، مسکونی، شرکت ها و حتی فروشگاه ها و فضاهای تجاری و مجتمع های بزرگ عرضه نماید. در کل خرید محصولات شعاع برای خریداران و همچنین خرید عمده محصولات شعاع برای همکاران و شرکت ها، تجربه ای از خرید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب را برایشان فراهم آورده است. تمامی محصولات شعاع اعم از چراغ ریلی ، چراغ صنعتی ، چراغ دیواری ، چراغ اضطراری ، چراغ خیابانی و همچنین چراغ دفنی شعاع و دیگر محصولات این شرکت، دارای ضمانت کیفیت و گارانتی چیپ لامپ و ترانس می باشد. تنوع محصولات شعاع به گونه است که مشتریان و مهندسین طراحی و معماری به سادگی می توانند در طرح های خود از تنوع محصولات شعاع در طراحی فضاهای داخلی، نمای ساختمان، نور مخفی، چراغ های پارکی و حتی پروژه های فرودگاهی و استادیوم ها و ... استفاده کنند. 

شعاع

سقفی و چراغ ریلی شعاع

چراغ های سقفی و چراغ ریلی شعاع دارای تنوع های بیشماری هستند. در طراحی فضاهای داخلی و مخصوصاً طراحی های فضاهای مدرن و فروشگاهی وجود عنصر روشنایی کارآمد بسیار حائز اهمیت خواهد بود. چراغ های ریلی شعاع با وجود روشنایی بسیار مناسب و کیفیت و رنگ بندی روشنایی و بدنه چراغ، می توانند در طراحی دکوراسیون تاثیر بسیار زیادی ایفا کنند. مصرف کم انرژی برق در مقایسه با محصولات روشنایی قدیمی یکی دیگر از مزیت های چراغ های شعاع بشمار می آید که به سادگی ارزش خرید محصولات این برند را اثبات می کند. همچنین تمامی چراغ های ریلی شعاع و چراغ های ال ای دی دیگر این برند با وجود پشتیبانی بسیار حرفه ای با ضمانت و گارانتی این شرکت به مشتریان ارائه می شود.

سقفی و چراغ ریلی شعاع

چراغ دیواری و چراغ خیابانی شعاع

چراغ پارکی و چراغ خیابانی شعاع از پرفروش ترین محصولات این کارخانه بشمار می آید. تنوع تولیدات شعاع الکتریک در زمینه روشنایی فضای خارجی، لنداسکیپ و محوطه به گونه ای است که تمامی منابع روشنایی مورد نیاز طراحان و پیمانکاران اجرایی فضاهای خارجی را پوشش می دهد. تنوع این چراغ ها شامل انواع چراغ دیواری ،دفنی ، پارکی و محوطه ، استخری و ضدآب ، پروژکتور و چراغ خیابانی و همچنین برج نوری می باشد، که کلیه این محصولات با درجه حفاظت از نفوذ گرد و غبار و ذرات بالا و همچنین قابلیت ضد آب بودن با آی پی استاندارد، برای استفاده در کلیه فضاهای خارجی و محوطه مناسب است. در کل ویژگی بارز این گروه از محصولات روشنایی شعاع ، مقاومت بالای بدنه و کیفیت و ماندگاری بسیار بالای آنهاست که از این چراغ ها در مقابل آسیب های محیطی و همچنین سوختگی و کاهش طول عمر لامپ داخل چراغ جلوگیری می کند.

پارکی و چراغ خیابانی شعاع

پرژکتور و چراغ صنعتی شعاع

چراغ های صنعتی شعاع الکتریک که این دسته از چراغ ها برای استفاده در محیط های صنعتی و بزرگ کاربرد داشته که از جمله آن میتوان به کارگاه ها، کارخانه ها، دامپروی ها و سوله ها اشاره نمود. نوردهی بالا ، قدرت و درخشندگی زیاد از ویژگی اصلی چراغ صنعتی و دیگر محصولات پرژکتوری شعاع می باشد که این نور با مصرف کم انرژی همراه بوده و به همین دلیل برای محیط های بزرگ و صنعتی بسیار مناسب می باشد.

پرژکتور و چراغ صنعتی شعاع