برای مشاهده برنامه ها کلیک نمایید

چراغ دفنی

چراغ دفنی در زیر مجموعه چراغ‌ و در زیر دسته چراغ‌هایی قرار می‌گیرد که باهدف کاربرد بیرونی (OUTDOOR)  مورد طراحی قرار گرفته‌اند و معمولا از این دسته از چراغ‌ها برای نورپردازی و همین طور نماسازی فضاهای بیرونی استفاده می‌شود. 

چراغ دفنی نیز مانند بسیاری از چراغ‌های دیگر که برای محیط بیرون طراحی و استفاده می‌شوند باید دارای درجه مشخصی از استاندارد حفاظت باشد. به این معنی که سازنده باید مشخص کند که چراغ تولیدی توسط آن تا چه اندازه در برابر عوامل خارجی عایق بوده و چه حدی از تاب آوری در برابر عوامل محیطی را دارد. همین جا مشخص می‌شود که شما به عنوان خریدار چراغ دفنی باید توجه ویژه خود را به این موضوع مشغول کنید که آیا شرکت سازنده چراغ، از درجه و یا رتبه قابل قبولی از اعتبار و صلاحیت لازم برای قضاوت در مورد استاندارد چراغ دفنی است یا نه؟ متاسفانه در بازار به وفور شاهد آن هستیم که برخی از فروشندگان چراغ‌های دفنی را از مونتاژکارن بدون کیفیت خریداری کرده و در بازار عرضه می‌کنند. در صورت استفاده از این چراغ‌ها و از آنجایی که این چراغ در محیط و فضای بیرونی و در تماس با عوامل محیطی مختلف و افراد قرار دارد، ممکن است خطرات و هزینه‌های مختلف در انتظار شما باشد. 

قیمت چراغ دفنی

چراغ دفنی در کیفیت‌های مختلف و با استفاده از تجهیزات گوناگون تولید می‌شود و قیمت چراغ دفنی  نیز مانند هر چراغ دیگری تحت تاثیر کیفیت قطعات مورد استفاده در آن و همین طور کیفیت مونتاژ آن قرار دارد. در چراغ دفنی قطعاتی مانند ال ای دی، درایور راه انداز ال ای دی، بدنه، برد الکترونیکی استفاده می‌شود .  کیفیت هر یک از این موارد نه تنها بر روی کیفیت و نور و قیمت چراغ دفنی اثر گذار است، بلکه در عمل تعیین کننده عمر چراغ شما نیز خواهد بود. 

چراغ دفنی در مدل‌ها و انواع مختلفی در بازار ارائه می‌شود و ما در نوراکومارت مجموعه‌ای کامل از نمونه‌های با کیفیت بازار را برای شما در نظر گرفته‌ایم.