خرید و قیمت چراغ دفنی + ارسال به سراسر ایران

چراغ دفنی در زیر مجموعه چراغ‌ و در زیر دسته چراغ‌هایی قرار می‌گیرد که باهدف کاربرد بیرونی (OUTDOOR)  مورد طراحی قرار گرفته‌اند و معمولا از این دسته از چراغ‌ها برای نورپردازی و همین طور نماسازی فضاهای بیرونی استفاده می‌شود. 

چراغ دفنی نیز مانند بسیاری از چراغ‌های دیگر که برای محیط بیرون طراحی و استفاده می‌شوند باید دارای درجه مشخصی از استاندارد حفاظت باشد. به این معنی که سازنده باید مشخص کند که چراغ تولیدی توسط آن تا چه اندازه در برابر عوامل خارجی عایق بوده و چه حدی از تاب آوری در برابر عوامل محیطی را دارد. همین جا مشخص می‌شود که شما به عنوان خریدار چراغ دفنی باید توجه ویژه خود را به این موضوع مشغول کنید که آیا شرکت سازنده چراغ، از درجه و یا رتبه قابل قبولی از اعتبار و صلاحیت لازم برای قضاوت در مورد استاندارد چراغ دفنی است یا نه؟ متاسفانه در بازار به وفور شاهد آن هستیم که برخی از فروشندگان چراغ‌های دفنی را از مونتاژکارن بدون کیفیت خریداری کرده و در بازار عرضه می‌کنند. در صورت استفاده از این چراغ‌ها و از آنجایی که این چراغ در محیط و فضای بیرونی و در تماس با عوامل محیطی مختلف و افراد قرار دارد، ممکن است خطرات و هزینه‌های مختلف در انتظار شما باشد. 

چراغ دفنی

قیمت چراغ دفنی

چراغ دفنی در کیفیت‌های مختلف و با استفاده از تجهیزات گوناگون تولید می‌شود و قیمت چراغ دفنی  نیز مانند هر چراغ دیگری تحت تاثیر کیفیت قطعات مورد استفاده در آن و همین طور کیفیت مونتاژ آن قرار دارد. در چراغ دفنی قطعاتی مانند ال ای دی، درایور راه انداز ال ای دی، بدنه، برد الکترونیکی استفاده می‌شود .  کیفیت هر یک از این موارد نه تنها بر روی کیفیت و نور و قیمت چراغ دفنی اثر گذار است، بلکه در عمل تعیین کننده عمر چراغ شما نیز خواهد بود.  چراغ دفنی در مدل‌ها و انواع مختلفی در بازار ارائه می‌شود و ما در نوراکومارت مجموعه‌ای کامل از نمونه‌های با کیفیت بازار را برای شما در نظر گرفته‌ایم.  چراغ دفنی در بین روشنایی های تجاری محبوب اما این سبک می تواند برای مشتریان مسکونی نیز مناسب باشد. چراغ دفنی می تواند با ریختن پرتوهای نوری در سطح ، جلوه های چشمگیری در مسیرهای رانندگی ایجاد کنند.

 

قیمت چراغ دفنی

برخی از محدودیت های استفاده از چراغ های دفنی

تجهیزات LED داخلی در زمین دارای همان درجه حرارت رنگی، سطح لومن و گسترش پرتو به عنوان چراغ دفنی هستند، اما در هنگام نصب یا هدایت نور، انعطاف پذیری یکسانی ندارند. برخلاف چراغ دفنی معمولی، حرکت آن ها درون زمین آسان نیست. می توانید این کار را در دو جهت جلو و عقب انجام دهید  اما به مانند چراغ دفنی معمولی به شما امکان انتخاب هر زاویه در هر جهت را نمی دهد. اگر یک پایه ریشه سنگین در زمین وجود داشته باشد، ممکن است برای نصب چراغ دفنی مکان مناسبی نباشد زیرا حفاری آن دشوار است. وسایل درون زمینی در برخی از فصول سال به نگهداری نیاز دارند. شما باید سطح آن را پاک کنید: بریده های چمن ، برگها ، برف و غیره.

نصب چراغ دفنی

توصیه های نصب چراغ های دفنی

محبوب ترین سطح برای روشنایی درون زمین ، خاک نرم است. برای نصب یک وسیله در این سطح ، می خواهید یک سوراخ 3-4 سانتی متر گسترده تر و 12 اینچ عمیق تر از وسایل خود ایجاد کنید. سوراخ را با شن پر کنید. اطراف محل اتصال را با خاک پر کنید تا محل اتصال آن در زمین محکم شود.

کاربرد چراغ های دفنی

در حالی که بتن ، خاک نرم و چمن رایج ترین کاربرد برای چراغ های داخل زمین هستند ، اما تنها مواردی نیستند. عرشه های چوبی ، پاسیوها و مسیرهای آجر و سنگ نیز از دیگر امکانات این مکان هستند. نصب وسایل روی زمین کار بیشتری برای نصب دارن ، اما ممکن است تنها گزینه شما در مواردی باشد که محیط نیاز به وسیله ای دارد که از مسیر پا یا اتومبیل دور باشد. آنچه باعث روشنایی یک فضا در طول شب می شود، بازی نور و تاریکی است که ویژگی هایی را برجسته می کند که ممکن است در طول روز آنها را مورد توجه قرار ندهید و با استفاده از فرم ها و گیاهان حیاط خود سایه و کنتراست ایجاد کنید