انواع چراغ خیابانی

چراغ خیابانی یکی از زیر دسته‌ها و از انواع چراغ است که همه ما و از دوران کودکی تا به امروز آن را در محیط اطراف خود دیده‌ایم. در طی این سال‌ها چراغ خیابانی تغییرات مختلفی را به خود دیده است و با گذشت زمان، این تجهیزات نورپردازی شهری نیز مانند همه امکانات دیگر که با رشد تکنولوژی، رشد کرده و تغییر یافته اند،رشد کرده و تغییر یافته است. 

چراغ خیابانی در سال‌های دور با استفاده ازانواع لامپ‌های گازی راه اندازی می‌شد و با به کار گیری آن منابع نوری به محیط اطراف خود نور می‌داد. این چراغ که در ساختار خود از لامپ گازی استفاده می‌کرد توان نوری قابل توجهی داشت، اما عواملی وجود داشت که استفاده کنندگان را به جایگزین کردن آن با نمونه های جدیدتر سوق داد. از جمله مواردی که باعث تغییر در چراغ خیابانی و جایگزینی تکنولوژی‌های جدید به جای نمونه‌های گازی قدیمی‌ شد را می‌توان مصرف انرژی، رنگ نامناسب برخی از نمونه های لامپ گازی، تولید گرما و گاها صدای زیاد، عمر کوتاه و نیاز به تعمیرات پی در پی اعلام کرد. 

قیمت چراغ خیابانی

مدل‌های مختلف چراغ خیابانی که در سال‌های اخیر به کار گرفته می‌شود از تکنولوژی ال ای دی در تولید نور استفاده می‌کنند . استفاده از ال ای دی در چراغ در نگاه اول بسیار مفید و مثبت ارزیابی می‌شود اما باید دقت داشت که هر ال ای دی و هر چراغی که با استفاده از ال ای دی تولیدشده است، الزاما نمی‌تواند از نمونه‌های گازی بهتر باشد. چراغ خیابانی ساخته شده به وسیله ال ای دی با توجه به قطعات مورد استفاده در آن از کیفیت‌های مختلف بهرمند است و کیفیت و قیمت چراغ خیابانی نیز تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد. 

از آنجایی که رنج قیمتی چراغ خیابانی در گروه چراغ‌های گران قیمت بازار محسوب می‌شود، در نوراکومارت تلاش کرده ایم تا بهترین نمونه‌ها را با معقول ترین قیمت‌ها گردآوری کنیم تا شما به عنوان مصرف کننده بتوانید بدون دردسرهای رایج در خرید حضوری چنین اقلامی‌ چراغ خریدی مطمئن و دلچسب را داشته باشید