پروژکتور ال ای دی به ساده‌ترین زبان از انواع چراغ و یک منبع نور بسیار پرقدرت نقطه ای است. پروژکتور ال ای دی را با استفاده از انواع ال ای دی تولید می کنند و کیفیت نور پروژکتور ال ای دی نیز به صورت مستقیم تحت تاثیر نوع ال ای دی مورد استفاده در آن قرار دارد. به طور مثال ال ای دی های لوستروس موجود در بازار ایران به صورت ویژه همراه با لنز برای پروژکتور ال ای دی طراحی شده‌اند و نسبت به نمونه های پروژکتور ال ای دی که با ال ای دی اس ام دی ساخته می شوند از کیفیت بیشتری نور دارند. البته استفاده از ال ای دی های اس ام دی برای ساخت پروژکتور ال ای دی می تواند مزایای دیگری داشته باشد. به طور مثال نحوه دفع گرما از پروژکتور ال ای دی اس ام دی به صورت کاراتری انجام می شود. پروژکتور ال ای دی در مکان ها و مصارف متعدد کارایی دارد. از روشنایی یک فضای باز شخصی مانند حیاط خانه تا نورپردازی یک تالار عروسی را می توان با استفاده از پروژکتور ال ای دی به خوبی انجام داد.

پروژکتور ال ای دی

قیمت پروژکتور led

همان طور که احتمالا متوجه شده اید پروژکتور ال ای دی را با استفاده از متریال های متعدد می توان طراحی کرده و ساخت. ساختار ساده پروژکتور ال ای دی به همه افراد این اجازه را می دهد که با اندکی کنجکاوی و جست جو و با خرید قطعات آن اقدام به مونتاژ و ساخت پروژکتور ال ای دی کنند. لذا در بازار با انواع پروژکتور ال ای دی مواجه خواهید بود و متعاقبا  قیمت پروژکتور led نیز در رنجِ بازی قرار می گیرد. به نظر می رسد که خرید این محصول  از برندهای معتبر می تواند برای شما چندین مزیت به همراه داشته باشد که از جمله آن ها می توان به ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی و نرخ پایین خرابی آن اشاره کرد. 

قیمت پروژکتور led

پروژکتور ال ای دی چیست؟

پروژکتور ال ای دی چراغ های با زاویه دید گسترده ای هستند که برای پوشش یک منطقه بزرگ یا روشنایی زیاد یک محیط طراحی شده اند. انواع پروژکتور ال ای دی دارای قدرت بالایی هستند و می توان از آنها برای روشنایی مناطق بزرگ استفاده کرد. انواع مختلفی از پروژکتور ال ای دی وجود دارد و آنها با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد مشترک چراغ سیل ، زاویه نور گسترده ای برای پوشش مناطق بزرگ است. پروژکتور ال ای دی دارای اشکال و اندازه های مختلف هستند که متناسب با نیازهای مختلف مشتریان است. از روشنایی استادیوم ها و پارک های بزرگ و .... آنها عمدتا برای فضای باز استفاده می شوند ، اما ممکن است شاهد استفاده از آنها در فضای داخلی نیز باشید، به عنوان مثال برای روشن کردن یک گاراژ یا انبار. پروژکتور ال ای دی اغلب برای امنیت و گاهی اوقات برای روشن کردن تبلیغات مانند بیلبوردها استفاده می شوند. پروژکتور ال ای دی ممکن است در خانه ها و پارک ها مورد استفاده قرار گیرند تا نیاز به برق مستقیم را برطرف کنند

پروژکتور ال ای دی چیست؟

مزایای پروژکتور led

هزینه :قیمت ها در حال حاضر بسیار پایین است. پروژکتورها می توانند واقعاً گران باشند و اینجا جایی است که پروژکتور ال ای دی  وارد می شود. میزان نوری که پروژکتور ال ای دی تولید می کند در مقایسه با قیمتی که پرداخت می کنید بسیار زیاد است. عمر لامپهای LED نیز بسیار طولانی است ، 50000+ ساعت. شما به طور مرتب لامپ ها را تعویض نخواهید کرد و تعمیر و نگهداری بسیار اندک بنابراین هزینه های طولانی مدت بسیار ارزان تر از روشنایی سنتی است. ذخیره انرژی: بهترین قسمت در مورد استفاده از پروژکتور ال ای دی، کم مصرف بودن آنها است. آنها فقط حدود 70-80٪ از انرژی را که پروژکتورهای معمولی استفاده می کنند مصرف می کنند.

دلیل دیگری که باید از پروژکتور ال ای دی استفاده کنید این است که ظاهری ساده و ظریف دارند که منطقه ای را برای هر نوع نیاز شما روشن می کند. سهولت: استفاده از آنها بسیار ساده است ، حتی برای شخصی که قبلاً از این چراغ ها استفاده نکرده است. تعمیر و نگهداری کمی دارند و می توان بدون دانش قبلی از آنها استفاده کرد. ایمنی: در ساخت این چراغ ها هیچ مقدار جیوه یا سرب استفاده نمی شود ، به همین دلیل ایمنی آنها از سایر چراغ ها بسیار بیشتر است. 

پروژکتورهای ال ای دی  در چه مکان هایی استفاده می شوند؟

فروشگاه ها، از پروژکتور ال ای دی می توان در فروشگاه ها و مراکز خرید استفاده کرد. فروشگاه ها ممکن است به چراغ های روشن تری نیاز داشته باشند زیرا مساحت آن بزرگتر است و آنها می خواهند مشتریان بتوانند محصولات را به راحتی ببینند. انبار، پروژکتور ال ای دی  نیز می تواند در روشنایی انبارها مفید باشد. آنها نه تنها در شب بلکه در روز نیز مفید هستند زیرا انبارها اغلب نور کمی از خارج دارند. ذخیره سازی: مکان های ذخیره سازی که تحت پوشش قرار دارند یا در داخل خانه هستند ، می توانند با پروژکتور ال ای دی روشن شوند.