تجربه کار با چراغ های اضطراری را همه ما کم و بیش داریم. چراغ های اضطراری زیر دسته‌ای از چراغ به حساب آمده و در مدل‌ها و شکل‌های مختلف عرضه می‌شوند. برای همه ما پیش آمده است که در مواقعی دسترسی به برق نداریم و یا در مکانی بوده‌ایم که در آن دسترسی به برق وجود دارد اما به صورت مقطعی سیستم نوررسانی ما از مدار خارج شده است. چراغ های اضطراری در این شرایط به کمک ما می‌آیند.  چراغ های اضطراری با پیشرفت تکنولوژی هر ساله شکل های جدیدتر به خود می‌گیرند و استفاده از آن ها برای مشتریان جذاب‌تر می‌شود.

چراغ های اضطراری

 امروزه بیشتر چراغ های اضطراری با ال ای دی کار می‌کنند و از طریق آن نور را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند. استفاده از چراغ های اضطراری ال ای دی این حُسن را دارد که به دلیل مصرف بسیار کم برق در آن‌ها باتری چراغ های اضطراری دیرتر خالی شده و شما می‌توانید از این چراغ در دوره طولانی‌تری استفاده کنید. همین موضوع یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری در مورد چراغ های اضطراری است. علاوه بر این استفاده از ال ای دی در چراغ های اضطراری این امکان را برای تولیدکنندگان فراهم آورده است که بتوانند محصول خود را تا حد قابل توجهی کوچک تولید کنند. این موضوع استفاده از چراغ های اضطراری را بسیار ساده‌تر کرده است.

خرید چراغ های اضطراری

در خرید چراغ های اضطراری باید به چندین نکته توجه کنید. این محصول در طرح های مختلف تولید و به بازار ارائه می‌شود و کیفیت ساخت در محصولات مختلف متفاوت است. علاوه بر این عمر باتری و چراغ نیز فاکتور مهم دیگری است که شما می‌توانید با توجه به گارانتی ارائه شده توسط سازنده تقریب قابل قبولی از آن داشته باشید . البته توجه داشته باشید که گارانتی ارائه شده بر روی چنین محصولی تنها در صورتی قابل اعتنا است که شا آن را از یک فروشنده معتبر تهیه کرده باشید. 

با خرید از نوراکومارت علاوه بر اطمینان خاطر ازکیفیت می‌توانید در مورد  پشتیبانی مطرح شده از طریق گارانتی نیز آسوده خیال باشید. با وجود چراغ های اضطراری هنگامی که مشغول کار هستید یا در جنگل و بیرون هستید دیگر نگران قطع شدن برق نخواهید بود. امروزه انواع چراغ های اضطراری ال ای دی وارد بازار شده اند که به دلیل نور بالا و مصرف کم برق بسیار پرطرفدار هستند.

خرید چراغ های اضطراری

چراغ اضطراری چه مزایایی دارد؟

چراغ های اضطراری برای مکان های مختلف به خصوص مواردی که نیاز به یک چراغ همراه داریم بسیار مناسب هستند. این چراغ ها به همراه  یک باتری هستند که دوام طولانی داشته و می توان آن را  به راحتی دوباره شارژ کرد، این چراغ های LED بهترین گزینه در میان چراغ های اضطراری هستند. چراغ قوه های قابل شارژ یا هر وسیله الکترونیکی دیگری می توانند از یک باتری بارها و بارها استفاده کنند.

علاوه بر این باتری های چراغ LED غیر قابل شارژ باید به درستی دفع شوند زیرا اغلب دارای جیوه و سایر مواد شیمیایی مضر هستند. با استفاده از چراغ های قابل شارژ ، دیگر لازم نیست نگران دور ریختن باتری ها و قرار دادن این عناصر خطرناک در محیط باشید. یافتن بهترین چراغ قوه قابل شارژ می تواند دشوار باشد، اما همه آنها از کیفیت مفید یکسانی برخوردار هستند. چراغ قوه های LED قابل شارژ و بسیاری دیگر از چراغ های LED قابل شارژ دارای اشکال، اندازه و شدت نورهای مختلف هستند.

چراغ های اضطراری مختلف

آیا چراغ های LED قابل شارژ می توانند تلفن من را شارژ کنند؟

برخی از چراغ قوه های قابل شارژ LED می توانند تلفن شما را شارژ کنند! این باعث می شود که این چراغ قوه LED از کاربرد بیشتری برخوردار شود.  یک چراغ قوه قابل شارژ همچنین می تواند سایر دستگاه های الکترونیکی کوچک را که می توانند با استفاده از کابل USB به چراغ قوه متصل شوند ، شارژ کند.

آیا چراغ های LED شارژی با چراغ های LED معمولی فرق دارند؟

چراغ های LED شارژی و چراغ های LED معمولی بسیار شبیه به هم هستند! هر دو راحت، کم مصرف و مقرون به صرفه هستند. چراغ های LED اگر مقدار زیادی از انرژی را از دست بدهند یا باتری آن ها کم باشد ممکن است کم نورتر به نظر برسند، اما در کل همان اثر مفید را دارند!