برای مشاهده برنامه ها کلیک نمایید

انواع چراغ های اضطراری

تجربه کار با چراغ های اضطراری را همه ما کم و بیش داریم. چراغ های اضطراری زیر دسته‌ای از چراغ به حساب آمده و در مدل‌ها و شکل‌های مختلف عرضه می‌شوند. برای همه ما پیش آمده است که در مواقعی دسترسی به برق نداریم و یا در مکانی بوده‌ایم که در آن دسترسی به برق وجود دارد اما به صورت مقطعی سیستم نوررسانی ما از مدار خارج شده است. چراغ های اضطراری در این شرایط به کمک ما می‌آیند.  چراغ های اضطراری با پیشرفت تکنولوژی هر ساله شکل های جدیدتر به خود می‌گیرند و استفاده از آن ها برای مشتریان جذاب‌تر می‌شود.

 امروزه بیشتر چراغ های اضطراری با ال ای دی کار می‌کنند و از طریق آن نور را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهند. استفاده از چراغ های اضطراری ال ای دی این حُسن را دارد که به دلیل مصرف بسیار کم برق در آن‌ها باتری چراغ های اضطراری دیرتر خالی شده و شما می‌توانید از این چراغ در دوره طولانی‌تری استفاده کنید. همین موضوع یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری در مورد چراغ های اضطراری است. علاوه بر این استفاده از ال ای دی در چراغ های اضطراری این امکان را برای تولیدکنندگان فراهم آورده است که بتوانند محصول خود را تا حد قابل توجهی کوچک تولید کنند. این موضوع استفاده از چراغ های اضطراری را بسیار ساده‌تر کرده است.

خرید چراغ های اضطراری

در خرید چراغ های اضطراری باید به چندین نکته توجه کنید. این محصول در طرح های مختلف تولید و به بازار ارائه می‌شود و کیفیت ساخت در محصولات مختلف متفاوت است. علاوه بر این عمر باتری و چراغ نیز فاکتور مهم دیگری است که شما می‌توانید با توجه به گارانتی ارائه شده توسط سازنده تقریب قابل قبولی از آن داشته باشید . البته توجه داشته باشید که گارانتی ارائه شده بر روی چنین محصولی تنها در صورتی قابل اعتنا است که شا آن را از یک فروشنده معتبر تهیه کرده باشید. با خرید از نوراکومارت علاوه بر اطمینان خاطر ازکیفیت می‌توانید در مورد  پشتیبانی مطرح شده از طریق گارانتی نیز آسوده خیال باشید.