نمایندگی لامپ نور ( خرید و قیمت محصولات لامپ نور )

شرکت لامپ نور با نزدیک به چهل سال سابقه، درسال هزار و سیصدو شصت و سه (1363) هجری شمسی ، فعالیت خود را با تولید لامپ رشته ای آغاز نمود. شرکت لامپ نور در زمینه تولید انواع محصولات روشنایی و با هدف ارائه خدمات مختلفی از جمله تولید، عرضه، پشتیبانی و ارائه گارانتی و ضمانت واقعی ، فعالیت های تولیدی و پخش انواع منابع روشنایی در بازار روشنایی ایران را روز به روز گسترش داده است.

لامپ نور

این شرکت از زمان تاسیس، کیفیت بالا و تکنولوژی روز، را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر با بهره گیری از 40 سال تجربه، پیشتاز دراین عرصه می باشد و تولیدات خود را بصورت عرضه در نمایندگی لامپ نور در سطح کشور توزیع می کند. شرکت لامپ نور با همکاری شرکت اسرام آلمان، محصولاتی همچون لامپ های رشته ای ، بخار جیوه و بخار سدیم را با نام تجاری اسرام ایران تولید کرده و همچنین دیگر محصولات تولیدی را با مشارکت شرکت اسرام آلمان عرضه می کند، که این امر دستاوردی مهم در راستای ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و زمینه ساز اعتباری چشمگیر برای شرکت لامپ نور می باشد. نوراکو مارت به عنوان نمایندگی لامپ نور در لاله زار ، کلیه محصولات تولیدی این شرکت را بصورت فروش اینترنتی و حضوری در اختیار مشتریان این برند گذاشته است.

شرکت لامپ نور علاوه بر لامپ رشته ای، محصولات روشنایی مانند انواع لامپ گازی از جمله بخار جیوه مستقیم و پرفشار، بخار سدیم و متال هالید را بصورت گسترده تولید می کند، همچنین محصولات لامپ ال ای دی از جمله لامپ ال ای دی حبابی و چراغ ال ای دی و پنل های روشنایی از بروزترین محصولات روشنایی این شرکت بشمار می رود که با اطمینان می توان گفت با توجه به کیفیت ارائه شده، قیمت لامپ نور به نسبت دیگر برندها بسیار مناسب است. از دیگر تولیدات شرکت لامپ نور میتوان به لامپ های هالوژن، لامپ کم مصرف و لامپ فلورسنت، اشاره کرد که در رنگ نور های مختلف تولید و عرضه می شود.این شرکت در گروه لامپ های تخصصی هم فعالیت دارد و محصولاتی چون لامپ مادون قرمز، لامپ ماورا بنفش و لامپ گیاهی و حتی تجهیزات الکترونیک جانبی از جمله بالاست، ایگنیتور و فازمتر از جمله محصولات لامپ نور عرضه شده در بازار روشنایی می باشد که نوراکومارت برای کلیه این محصولات شرایط خرید عمده لامپ نور را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است است.

قیمت لامپ نور

لامپ ال ای دی

لامپ ال ای دی با در نظر گرفتن اندازه و ابعاد بسیار کوچک و سهولت طراحی منبع نوری ، در مدل های مختلفی در شرکت لامپ نور تولید عرضه میشود، که به چهار گروه اصلی از جمله ال ای دی حبابی، ال ای دی فیلامنتی، هالوژن ال ای دی و تیوب ال ای دی تقسیم می شود. لامپ ال ای دی حبابی با این هدف تولید شده تا جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای قدیمی و پرمصرف باشد، لامپ های حبابی در دو مدل سرپیچ E27  و سرپیچ E14 تولید میشود، که پرکاربردترین نوع سرپیچ در لامپ ها بشمار میروند، و به راحتی جایگزین لامپ های شمعی قدیمی و لامپ رشته ای میشوند. از لامپ های ال ای دی شرکت لامپ نور می توان به لامپ های شمعی و اشکی مات و شفاف و همچنین لامپ های استوانه ای ال ای دی اشاره کرد.

لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف تولیدی در شرکت لامپ نور کاربری و بازدهی روشنایی مشابه لامپ رشته ای قدیمی نخواهد داشت، این محصول طیف وسیعی از رنگ نورهای مورد نیاز مصرف کنندگان را شامل می شود. رنگ نوری که از یک لامپ رشته ای ساطع می شود در حدود 2700 درجه کلوین است. دمای کلوین یک لامپ به رنگ نوری که از آن ساطع می شود اشاره دارد. این یک مقایسه با نور طبیعی در فضای باز است. به عنوان مثال ،رنگ نور خورشید در ظهر یک روز با هوای صاف حدود 6000 درجه کلوین است. بطور معمول لامپ کم مصرف در پنج رنگ اصلی عرضه می شود، سفید گرم حدود 2700 تا 3000 درجه کلوین، سفید حدود 3500 درجه کلوین، یخی حدود 4000 درجه کلوین، سفید خنثی حدود 5000 درجه کلوین و سفید نور روز در حدود 6000 درجه کلوین. تولیدات کم مصرف شرکت لامپ نور در دو رنگ نور اصلی آفتابی و مهتابی تولید و عرضه می شود.

نمایندگی لامپ نور در لاله زار

لامپ مهتابی

لامپ فلورسنت ال ای دی نسل جدیدی از لامپ مهتابی یا همان فلورسنت است که در شرکت لامپ نور تولید می شود. با این تفاوت که، لامپ فلورسنت با در نظر گرفتن میزان روشنایی یکسان، بیست و پنج تا سی و پنج درصد کمتر انرژی مصرف می کند و به همین ترتیب ده برابر طول عمر بیشتر نسبت به لامپ های قدیمی و رشته ای دارد. لامپ فلورسنت تولید شده توسط لامپ نور عمدتاً شامل دو مدل است، لامپ فلورسنت لوله ای شکل که در بازار به عنوان لامپ مهتابی شناخته می شوند، و همچنین فلورسنت فشرده، که در بازار به نام لامپ کم مصرف شناخته می شود. نحوه عملکرد لامپ فلورسنت به این شکل است که در انواع آن جریان الکتریکی از گازهای بی اثر و جیوه داخل حباب لوله ای شکل عبور می کند و سبب ساطع شدن پرتو ماوراءبنفش می شود. این پرتو بوسیله پوشش داخلی لوله مهتابی که از فسفر تشکیل شده به نور مرئی تبدیل می شود.

لامپ هالوژن

لامپ هالوژن ، دقیقاً همان روشنایی جذابی است که با وجود حرارت بالایی که دارد همیشه مورد توجه طراحان نورپردازی بوده است. این لامپ با وجود درخشندگی بالا و کیفیت نور بسیار زیادی که در اختیار کاربران میگذارد، به عنوان یکی از تولیدات شرکت لامپ نور ، طرفداران خاص خود را دارد. لامپ هالوژن روشنایی همانند روشنایی طبیعی و درخشندگی نور خورشید در ابعاد بسیار کوچکتر ایجاد می کند. برای انتخاب منبع نوری، باید بدانیم که این منبع روشنایی در چه دسته بندی از محصولات روشنایی قرار دارد و انواع و کاربری این لامپ به چه صورت است، تا بنوانیم بهترین بازدهی را در فضای مورد نظر خود بدست آوریم.

محصولات لامپ نور

لامپ رشد گیاه

امروزه برای پرورش گیاهان در نقاط مختلف دنیا گلخانه های پرورش گیاه بزرگی وجود دارد و با افزایش آن ها تقاضا برای لامپ رشد گیاه بیشتر شده است . لامپ هایی که لامپ رشد گیاه نامیده می شوند معمولا یا از دسته لامپ های گازی مثل متال هالید و بخار سدیم هستند که این دو نوع از جمله عمده ترین تولیدات روشنایی گیاهی شرکت لامپ نور بشمار می رود. لامپ رشد گیاه شرکت لامپ نور ، به علت عرضه خروجی نور موثر و زیاد و قیمت مناسب در میان پرورش دهندگان گیاهان بسیار محبوب و پرطرفدار است. در میان لامپ های گازی ، لامپ مخصوص پرورش گیاه، لامپ گازی متال هالید و بخار سدیم اصلی ترین نوع روشنایی گیاهی هستند، که از لامپ متال هالید در دوره رشد گیاهان و همچنین از لامپ سدیم در دوره گلدهی گیاهان استفاده می شود.