دلتا

  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
دلتا
موجود شد به من اطلاع بده

لامپ دلتا (DELTA); خرید و لیست قیمت محصولات دلتا

امروزه یکی از پر آوازه ترین برندهای موجود در بازار برند دلتا است. این برند در زمینه نور وروشنایی توانسته است نظر خریداران و متقاضیان را بخوبی جلب کند. لامپ دلتا عموما لامپ و روشنایی عمومی نظیر لامپ های ال ای دی در رنگ نور و وات ها و اندازه های مختلف و لامپ کم مصرف در مدل هایی نظیر گل ، لاله، تمام پیچ ، نیم پیچ و ... را شامل می شود. قیمت لامپ دلتا نسبت به رقبای موجود در بازار بسیار به صرفه است و شما می توانی با خیال راحت خرید لامپ دلتا را از مراکز مختلف از جمله مرکز ما یعنی نوراکومارت انجام دهید. در ادامه محصولات لامپ دلتا را به تفصیل بررسی می کنیم.

لامپ دلتا

لامپ دلتا مدل ال ای دی

دلتا لامپ ال ای دی خود را در مدل های مختلف نظیر لامپ هالوژن ال ای دی، لامپ های حبابی در وات های مختلف 10، 15، 20 که در مدل لامپ های حباب کلاسیک طراحی و تولید می شوند. مدل اطلس لامپ دلتا که به صورت لامپ های استوانه بزرگ هستند در وات های مختلف 20 . تا 100 وات هستند تولید می شود.  مدل رسام لامپ دلتا یکی از جدیدترین انواع این نوع لامپ است که حالت پنکه و چند پر دارد و از آن به عنوان یک چراغ کامل می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. سایر روشنایی های ال ای دی رایج نظیر اشکی وشمعی ها همگی از تولیدات لامپ دلتا هستند. در زمینه لامپ ال ای دی  چراغ های آماده کارا یکی از کارامدترین ها محسوب می شوند. این چراغ ها نیاز به چراغ و وجود حفاظ برای لامپ را از بین برده اند.

لامپ ال ای دی دلتا

پنل های ال ای دی دلتا

از دیگر ال ای دی های موجود در بازار پروژکتورهای دلتا هستند. لامپ دلتا پروژکتورهای خود را در وات های 10 تا 50 وات تولید می کند.این پروژکتورها در رنگ نورهای مختلف مهتابی و آفتابی تولید می شوند. شرکت دلتا تولیدات خود را گسترش داده و پنل های بک لایت خود را در نوع درایور دار و بدنه آلومینیومی را وارد بازار کرده است. از دیگر پنل های ال ای دی دلتا می توان به مدل فول لایت آ« که فنر سایز شو هست اشاره کرد. پنل های فول لایت در دو رنگ مهتابی و آفتابی و در وات ها ی12-22-28-40 وات وارد بازار شده اند. لامپ دلتا در کنار پنل های بک لایت و فول لایت ساخت براکت را هم در کارنامه خود به جای گذاشته است. 

لامپ های کم مصرف دلتا

امروزه به دلایل زیست محیطی تولید لامپ های کم مصرف بسیار محدود شده است. اما لامپ دلتا توانسته است در این زمینه نیز کارایی لازم را داشته باشد و لامپ های کم مصرف در رنگ نور مهتابی و افتابی وارد بازار کند. برند دلتا در زمینه طراحی لامپ کم مصرف هم توانسته نیاز بازار را به خوبی براورده کند. طراحی لامپ های کم مصرف در شکل های تمام پیچ ، گل و ... سبب شده بتوان از این لامپ ها در مکان های مختلف تجاری و خانگی استفاده کرد.

لامپ کم مصرف دلتا

خرید لامپ دلتا

لامپ دلتا نمایندگی های مختلفی را در سطح شهر تهران و در سایر شهرها دایر کرده است. برای خرید لامپ دلتا می توانید به صورت غیر حضوری و حضوری به فروشگاه نوراکومارت مراجعه کنید. ما در نوراکومارت تلاش کرده ایم بهترین محصولات را در برندهای مختلف برای شما فراهم کنیم. تا با مقایسه قیمت و کیفیت بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.