شرکت نور اسرا میران پارسا در سال 1393 به عنوان نماینده رسمی شرکت لامپ نور توسط جناب آقای سید مرتضی کمائی مقدم تاسیس و با هدف ارائه محصولات با کیفیت در زمینه روشنایی آغاز به کار کرد. در نتیجه تجارب سالیان با توجه به کسب مهارت و شناخت نیاز هم میهنان عزیز به روشنایی داخلی و تخصصی برند تجاری پولاکس POLLUX را روانه بازار کرد. تیم پولاکس POLLUX متشکل از مهندسان خبره، طراحان داخلی و نورپردازان و با مشارکت بهترین تکنسین ها است تا بتواند در میان بازار پر رقابت امروز حرفی برای گفتن داشته باشد، نیازهای روشنایی را در مکان های مختلف به خوبی پاسخگو باشد .این تیم با ارائه خلاقیت در ظاهر و استفاده از آخرین تکنولوژی روشنایی دنیا آماده صادر کردن محصولات روشنایی خود به سراسر ایران خاورمیانه و دنیا است.

پولاکس

محصولات پولاکس 

آنچه که مشخص است پولاکس در ابتدای راه توانسته است قدم های محکمی را در زمینه تولید محصولات روشنایی بردارد و برای ادامه راه نیاز به تایید و رضایت مصرف کنندگان عزیز دارد. در این راه تاکنون در ابتدای مسیر قدم نهاده و توانسته ایم محصولاتی در زمینه انواع چراغ نظیر چراغ های دکوراتیو، انواع مختلف چراغ های روکار و توکار در اندازه ها و مدل ها و رنگ های مختلف، انواع چراغ ریلی و همچنین تولید انواع لامپ های ال ای دی حبابی و اشکی و... در رنگ نورهای مختلف تولید کرده است. گرچه اهداف و رویکرد پولاکس به همینجا ختم نمی شود و ارائه محصولات پولاکس به طور فراگیر در دستور کار این برند قرار دارد تا بتواند همه نیازها را به طور جامع در زمینه نور و روشنایی براورده کند.

محصولات پولاکس

خرید محصولات پولاکس

برای خرید محصولات پولاکس  می توانید از طریق وبسایت های نوراکومارت و نوراسرام اقدام کنید. با توجه به گسترش خرید آنلاین و تحقق نیاز مشتری در کمترین زمان تلاش کرده ایم تا با ارائه تصاویر مطلوب از محصول و ارائه مشخصات فنی به طور دقیق شما را در انتخاب بهترین گزینه همیاری کنیم. ما همچنان بر آن هستیم تا بتوانیم نمایندگی های پولاکس چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین گسترش دهیم تا هم میهنان عزیز بتوانند در جای جای این کشور پهناور به سهولت آن را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند. همواره لامپ های پولاکس دارای گارانتی مدت دار بوده تا به شما اطمینان در مصرف محصولات با کیفیت را بدهیم. 

خرید محصولات پولاکس