خرید و قیمت محصولات پارس شهاب + ارسال فوری به تمام نقاط ایران

لامپ پارس شهاب با قدمت 52 ساله یکی از قدیمی ترین سردمداران صنعت نور و روشنایی به خصوص لامپ مهتابی است که تاسیس آن به سال 1348 بر می گردد. موسسان شرکت پارس شهاب با مشارکت بخش خصوصی ایران، توشیبای ژاپن، بانک صنعت و معدن هستند. از شرکت های وابسته به پارس شهاب شهاب توشه، شهاب شیشه، شهاب نقره، خزر کوشا را نام برد. پارس شهاب پارس خزر و زمرد سه برندی هستند که پارس شهاب آن ها را روانه بازار کرده است.  پارس شهاب از جمله اولین و بهترین تولید کنندگان محصولات نور و روشنایی در کشور است. پارس شهاب بیش از 5 دهه است که توانسته است در صنعت ایران پیشرو باشد و همواره پیغام زندگی خود را با لامپ پارس روشن کنیم را اشاعه داده است. 

لامپ پارس شهاب

محصولات پارس شهاب

از جمله اولین و قدیمی ترین محصولات تولید شرکت پارس شهاب می توان به لامپ شمعی و حبابی رشته ای آن اشاره کرد که با گذشت زمان جایگاه خود را به لامپ های ال ای دی شمعی و اشکی که دارای مصرف برق بسیار پایین تر و تولید نور بیشتری هستند داده اند. از دیگر محصولات پر فروش شرکت پارس شهاب می توان به تیوب های فلورسنت یا همان به اصطلاح عامیانه مهتابی ها اشاره کرد. هم اکنون در ایران شرکت پارس شهاب تنها شرکتی است که این محصولات را تولید می کند. با گذر زمان و با توجه به معایب لامپ های کم مصرف و با ورود ال ای دی های بی خطر تولید فلورسنت ها رو به افول است. اما با توجه به قیمت پایین مهتابی ها و وجود تجهیزات آن ها بسیاری از کارخانجات و شرکت ها هنوز هم ترجیح می دهند از مهتابی های پارس شهاب بهره ببرند.

پارس شهاب

از دیگر محصولات پارس شهاب  ال ای دی ها هستند که در تنوع های مختلف لامپ‌های LED: حبابی، گرد(کروی)، استوانه‌ای، سفینه‌ای، فیلامنتی، اولیور، گلسا، شمعی، هالو ژنی، چراغ های ال ای دی دورشیشه‌ای، اسلیم، پنل 60 در 60، یکپارچه، روکار و ... است. پارس شهاب در زمینه تولید روشنایی و چرا غ های هوشمند هم پیشرو است حبابی Dimmable، شمعی Dimmable، حبابی موزیکال بلوتوثی، حبابی رنگارنگ RGBW از جمله لامپ های هوشمندی هستند که توسط شرکت پارس شهاب تولید شده اند. همچنین پارس شهاب توانسته است با تولید لامپ های گازی بخار جیوه، سدیم و متال توانسته است در محیط های تجاری و کارگاهی هم نور و روشنایی را به ارمغان آورد. 

خرید محصولات پارس شهاب

خرید محصولات پارس شهاب

پارس شهاب هم همانند سایر برندهای مطرح در بازار محصولات خود را از طریق نمایندگی ها به فروش می رساند. این شرکت در سراسر کشور دارای نمایندگی هایی است که محصولات پارس شهاب را عرضه می کنند. در این زمینه سایت هایی نظیر سایت نوراسرام و نوراکومارت وجود دارند که می توانید با مراجعه به آن ها قیمت محصولات پارس شهاب را بررسی و آن ها را تهیه نمایید و از تخفیف های عمده این برند بهرهمند شوید. پارس شهاب همچنان از جمله پرفروش ترین و بهترین تولید کنندگان نور و روشنایی است. از جمله پرفروش ترین و بهترین محصولات پارس شهاب  می توان مهتابی های فلورسنت T8 وt5 را نام برد.