اسرام ( Osram )؛ نمایندگی لامپ اسرام + بهترین قیمت و خرید آنلاین محصولات 

 برند اسرام یکی از قدیمی ترین تامین کنندگان محصولات نور وروشنایی در جهان است که توانسته محصولات خود را در بالاترین کیفیت عرضه کند. . شرکت اسرام دارای پیشینه ای دیرینه است که در طی سال ها توانسته دست به نوآوری های تکنولوژیکی زیادی بزند و نحوه استفاده مصرف کنندگان از روشنایی را تغییر دهد. نورپردازی نوآورانه، خلاقانه و کاربردی، اسرام را می توان در سرتاسر جهان در موقعیت های مختلف یافت. امروزه شاهد گسترش نمایندگی اسرام در ساسر دنیا هستیم

نام Osram برگرفته از Osmium and Wolfram است که دو عنصری هستند که معمولاً در تولید رشته های روشنایی در اوایل تاریخ شرکت مورد استفاده قرار می گرفتند. Wolfram در انگلیسی به عنوان تنگستن شناخته می شود، به همین دلیل است که نماد شیمیایی تنگستن، W است. تا به امروز هم برخی از لامپ ها هنوز با رشته های تنگستن ساخته می شوند.  شرکت اسرام در سال 1919 تأسیس شد، یکی از با سابقه ترین شرکت های روشنایی در جهان است. OSRAM نزدیک به 30000 کارمند در سراسر جهان دارد و بیش از 100 سال است که در عرصه نور و روشنایی حضور فعال و مستمر دارد و می توان انواع نمایندگی لامپ اسرام را در همه جا مشاهده کرد. در ایران هم برای خرید عمده لامپ اسرام می توانید به نوراکومارت و نوراسرام مراجعه کنید.

OSRAM اولین لامپ تخلیه گاز زنون قابل استفاده را تولید کرد که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن مورد استقبال زیادی قرار گرفت. در لامپ های تخلیه گاز الکترون ها از طریق لامپ که معمولاً با گاز نجیب (مانند زنون) و برخی فلزات پر شده است، امکان عبور پیدا می کنند. الکترون به دور اتم ها می چرخند سپس به حالت بالاتری برانگیخته می شوند و انرژی را به صورت نور آزاد می کنند. - لامپ‌های تخلیه گاز پتانسیل روشن‌تر بودن نسبت به لامپ‌های جایگزین را دارند، در عین حال انرژی کمتری مصرف می‌کنند و گرمای کمتری تولید می‌کنند. OsRam همچنین تولید کننده لامپ های تخصصی مانند لامپ های حرارتی مادون قرمز، لامپ های پزشکی، لامپ های فرودگاهی با فناوری IRC و لامپ های روشنایی برای سالن های نمایش است.

اسرام

محصولات اسرام

لوازم الکترونیکی مصرفی نظیر فازمتر ، لامپ های خودرو ، روشنایی صنعتی ، روشنایی پزشکی  ، لامپ های سینمایی ، لامپ های ال ای دی ، لامپ های هالوژن و .... همگی از محصولات شرکت اسرام هستند. در ادامه به طور مختصر هر یک را بررسی می کنیم :

لامپ ال ای دی

اخرین نسل محصولات نور و روشنایی لامپ ال ای دی است. از آنجاییکه برند اسرام در صنعت نور و روشنایی  همواره پیشتاز بوده است توانسته لامپ های ال ای دی تخصصی و عمومی را وارد عرصه نور و روشنایی کند. از جمله ال ای دی های برند اسرام  می توان به چیپ های اس ام دی و سی ا بی اشاره کرد. مهتابی های ال ای دی اسرام هم یکی دیگر از لامپ های پرطرفدار این برند مطرح است. 

لامپ ال ای دی اسرام

لامپ رشد گیاه

امروزه با گسترش تقاضا برای ایجاد روشنایی مصنوعی و لامپ رشد گیاه توسط پرورش دهندگان مواجهیم. چیپ های ال ای دی اسرام وارد عرصه رشد گیاه شدند. این چیپ ها با ایجاد طیف نوری که هر گیاه لازم دارد بهترین شرایط را برای کشت داخلی فراهم کرده است. این چیپ ها در پروژکتورهای مختلف برایکشت گلخانه ای و یا حتی در منازل هم استفاده می شوند. گرچه لامپ رشد گیاه اسرام نوع گازی متال هالید برای دوره رشو و سدیم برای گلدهی هم تولید می شوند. هر دو گروه می توانند نیازهای پرورش دهندگان را تامین کنند.

لامپ هالوژن 

از قدیمی ترین لامپ های تولیدی برند اسرام لامپ هالوژن است. لامپ هالوژن اسرام در دو حیطه لامپ های تخصصی و عمومی در بازار عرضه می شوند. لامپ های هالوژن سینمایی نظیر لامپ های 1000 و 2000 وات پایه برابر و نابرابر ، لامپ های هالوژن پزشکی نظیر لامپ های 10،20 و 30 وات 6 ولت از جمله لامپ های تخصصی برند اسرام هستند که با ایجاد کدهای محصول خاص اسرام آن ها را از هم متمایز ساخته است

لامپ مهتابی

لامپ های فلورسنت یا به اصطلاح عامیانه تر لامپ مهتابی اسرام از قدیمی ترین لامپ های موجود در بازار هستند. با گذر زمان و پیشرفت صنعت روشنایی ورود ال ای دی های مهتابی اسرام تقاضا برای مهتابی فلورسنت اسرام کمتر شده است اما هنوز هم در بسیاری از مکان های تجاری و عمومی از مهتابی اسرام استفاده می شود.

 

محصولات اسرام

زیر مجموعه های اسرام

برند اسرام با توجه به گستردیگی محصولات تولیدی و با توجه به دورنمایی که برای خود تعریف کرده است برای هر گروه از محصولاتی که ارائه می دهد بخشی مجزا دارای برند و مجموعه منحصر به فرد در نظر گرفته است. از جمله زیر مجموعه های اسرام : 

 SYLVANIA

SYLVANIA، نام تجاری محصول OSRAM برای بازار آمریکا، کانادا و مکزیک، پیشرو در روشنایی خودرو است. سیستم های روشنایی SYLVANIA محصولات نوآورانه و باکیفیت را در اختیار صنعت خودروسازی و مصرف کنندگان قرار می دهند که استانداردهای جدیدی را تعیین می کنند. SYLVANIA Automotive نام تجاری SYLVANIA با علامت تصویر تاریخی خود به عنوان نمادی برای تجارت سنتی روشنایی دارای مجوز LEDVANCE GmbH در زمینه روشنایی عمومی برای بازار آمریکا، کانادا و مکزیک است. برند روشنایی Sylvania که امروزه به خوبی شناخته شده است، در حال حاضر متعلق به OSRAM است. در واقع، محصولات این شرکت معمولاً به عنوان OsRam Sylvania به بازار عرضه می شوند.

LEDVANCE

برای ساده سازی روند فروش، OSRAM فروش برخی از محصولات خود را به یک شرکت جدید به نام Ledvance واگزار کرده است. در واقع  Ledvance نورپردازی غیرتخصصی و عمومی را مدیریت می‌کند در حالی که OSRAM  بیشتر بر روی نورپردازی‌های تخصصی تمرکز دارد. علاوه بر این OSRAM یکی از بزرگترین تولید کنندگان دیودهای نیمه هادی های نوری الکترونیکی در جهان است و به همین دلیل سهم بزرگی از تولید جهانی LED ها را بر عهده دارد.

لامپ هالوژن اسرام

 

Fluence 

OSRAM در اتوماسیون دیجیتال راه حل های کشاورزی هوشمند با ترکیب نور هوشمند، حسگرها و نرم افزار هوشمند پیشگام است. فلوئنس مجموعه OSRAM سیستم‌های باغبانی را گسترش می‌دهد، سودآوری و همچنین بهره‌وری منابع را برای کشاورزان داخلی و گلخانه‌ای با ارائه راه‌حل‌های روشنایی نوآورانه که برای کاربردهای باغبانی ساخته شده‌اند، بهبود می‌بخشد. از مزارع عمودی گرفته تا گلخانه‌های شهری، Fluence by OSRAM رشد بهینه گیاهان را در بزرگترین محیط‌های کشت جهان ممکن می‌سازد. این راه‌حل‌های روشنایی، شیوه‌های کشاورزی قدیمی را مختل می‌کنند و کارایی‌های جدیدی را در کشاورزی محیط کنترل‌شده امکان‌پذیر می‌کنند که زنجیره غذایی ایمن‌تر را ممکن می‌سازد.

Clay Paky 

Clay Paky  در بخش سرگرمی واحد تجاری دیجیتال OSRAM فعالیت می کند. Clay Paky یک متخصص سطح جهانی در بخش سیستم‌های نورپردازی حرفه‌ای برای تئاتر، تلویزیون، رویدادهای زنده، باشگاه‌ها، نمایشگاه‌های تجاری و سایر کاربردها در زمینه‌های سرگرمی و نورپردازی معماری ارائه می دهد. به عنوان برنده بیش از 50 جایزه معتبر بین المللی، Clay Paky با اجرای نورپردازی بی نظیر، شیوه صحنه سازی برای مناظر دیدنی را تغییر داده است.