آشنایی با لامپ هالوژن سینمایی :

لامپ هالوژن سینمایی از مواردی است که در بازار روشنایی ایران کمتر شناخته شده است . البته این شناخته نبودن را نمی‌توان به عنوان ایراد بازار ایران در نظر گرفت چرا که این محصول، یک محصول جدید و پیشرو به حساب می‌آید که تنها توسط چند برند معتبر و برای اهداف خاص و به تازگی تولید شده است. با توجه به مصرف تخصصی، نمی‌توان انتظار داشت که این محصول برای بیشتر بازار روشنایی ایران آشنا باشد. اگر بنا باشد که لامپ هالوژن سینمایی را در چند کلمه و به صورت مختصر تعریف کنیم باید بگوییم که این لامپ به صورت تخصصی برای نورپردازی استیج یا همان صحنه تولید شده است. در واقع بازار هدف این دسته از لامپ ها صنعت سرگرمی‌است و لامپ هالوژن سینمایی می‌تواند در کاربردهای مختلف مانند نورپردازی کنسرت ها، نورپردازی تئاترها، نورپردازی در سینماها و نورپردازی تلوزیونی به کار گرفته شود.

ویژگی لامپ هالوژن سینمایی

لامپ هالوژن سینمایی باید دارای کیفیت خاص باشد تا بتوان در تولید فیلم و یا نمایش از آن استفاده کرد و آن را به کار گرفت. از جمله ویژگی های مهمی ‌که یک لامپ هالوژن سینمایی باید داشته باشد رنگ درست و همین طور تفکیک رنگ بالا است. در مورد تفکیک رنگ می‌توان گفت لامپ هالوژن سینمایی با درجه تفکیک رنگی نزدیک به خورشید یقینا بهترین کاربرد را برای نورپردازی کارهای هنری دارد. شما با استفاده از این نور می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ رنگی به دلیل بی کیفیت بودن منبع نوری شما از دست نخواهد رفت . 

در کنار همه موارد یاد شده در بالا و سایر ویژگی های فوق العاده لامپ هالوژن سینمایی که به آن اشاره نشد، لامپ‌های سینمایی ارائه شده در سایت نوراکومارت دارای یک ویژگی مهم هستند که آن ها را از سایر رقبا در بازار جدا می‌کند. نوراکو مارت با ارائه لامپ هالوژن سینمایی با برند اسرام به شما این اطمینان را می‌دهد که ضمن در اختیار داشتن بهترین کیفیت در بازار اطلاعات دقیقی را نیز از نور و رنگ لامپ در اختیار داشته باشید. موردی که در سایر گزینه های غیر اورجینال بازار دیده نشده و در بسیاری از موارد طراحی نوری شما را در با دادن اطلاعات غلط خراب می‌کند. اما لامپ هالوژن سینمایی ارائه شده در سایت نوراکو مارت از برند اسرام بوده و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از اطالاعات ارائه شده توسط شرکت تولید کننده استفاده کنید.