لیست قیمت محصولات پارت الکتریک | ارسال فوری به سراسر ایران

شرکت پارت الکتریک، یکی از تولیدکننده های بزرگ انواع محصولات الکتریکی و تجهیزات برقی در کشور است. متخصصان این شرکت با استفاده از دانش به روز و بر اساس جدیدترین استانداردهای تولید محصولات الکتریکی در جهان، به طراحی و ساخت انواع تجهیزات برقی می پردازند. شرکت پارت با تولید محصولات متنوعی همچون انواع پریز برق، کلید کراکس، کلیدهای دو پل، پریز بدون ارت و انواع محصولات دیگر توانسته است بخش عظیمی از بازار داخلی محصولات برقی را به خود اختصاص دهد. مواردی همچون: کیفیت بالا، تنوع محصولات برقی و استفاده از مواد اولیه ی مرغوب، باعث جلب رضایت مشتریان شده است. با خرید محصولات پارت الکتریک می توانید لذت یک خرید آسان و به صرفه را تجربه نمایید. این محصولات با داشتن استانداردهای جهانی و ارائه ی گارانتی اصالت کالا، یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای خریداران می باشند. برای خرید محصولات پارت الکتریک می توانید به صورت حضوری یا آنلاین، به فروشگاه های معتبر سراسر کشور مراجعه کنید. 

پارت الکتریک

لیست قیمت پارت الکتریک

بر اساس نوع محصولات خریداری شده، لیست قیمت پارت الکتریک برای هریک از آنها متفاوت می باشد. در ادامه به بررسی قیمت برخی از محصولات شاخص و پرطرفدار این شرکت می پردازیم. برای شروع می توان از انواع پریز تولید شده توسط این شرکت آغاز کرد. این پریزها در طراحی های متنوع و لوکس و برای سلایق متفاوت تولید می شوند. بنابراین لیست قیمت پارت الکتریک برای انواع پریز متفاوت است. این موضوع در رابطه با لیست قیمت ارائه شده برای انواع سه راهی و تجهیزات برقی دیگر نیز صادق می باشد. هر یک از محصولات در رده ی تولید شده، دارای رنج قیمت بسیار گسترده می باشند. این مهم باعث می شود تا تمام اقشار جامعه و با هر نوع بودجه در دسترس، قادر به تهیه ی بهترین محصول موجود باشند. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات پارت الکتریک می توانید به نمایندگی های متعدد عرضه کننده ی تجهیزات برقی مراجعه نمایید. همچنین می توانید به صورت آنلاین، قیمت مورد محصول مورد نظر را بررسی کنید.

نمایندگی پارت الکتریک

فروش محصولات پارت الکتریک در نمایندگی های تجهیزات الکتریکی سراسر کشور صورت می گیرد. افرادی که برای کسب امتیاز نمایندگی پارت الکتریک تمایل دارند، می توانند از طریق تماس مستقیم با شرکت برای انجام مراحل آن اقدام کنند. نمایندگی های متعدد پارت الکتریک در شهرهای سراسر کشور همچون تهران، تبریز، شیراز و بسیاری دیگر از استان ها، جهت عرضه ی محصولات این شرکت دایر شده اند؛ در نتیجه امکان خرید مستقیم برای بسیاری از مشتریان فراهم می باشد. برخی از فروشگاه های آنلاین عرضه کننده ی محصولات الکتریکی نیز، با ارائه ی کامل توضیحات مربوط به هر محصول، امکان خرید آسان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده اند. مزیت خرید از نمایندگی پارت الکتریک این است که، شما می توانید تمام تجهیزات مدنظر خود را به صورت تکی یا عمده و با ارائه ی گارانتی اصالت کالا، دریافت نمایید. تمامی محصولات موجود در نمایندگی های پارت الکتریک دارای ضمانت نامه می باشند و در صورت بروز هر گونه نقص فنی، به صورت رایگان تعویض می شوند. 

محافظ برق پارت الکتریک

محافظ برق پارت

یکی از تجهیزات برقی بسیار پرکاربرد جهت حفظ عملکرد صحیح سایر وسایل الکتریکی، محافظ برق است. همان گونه که از نام آن پیداست، وظیفه ی ثابت نگه داشتن جریان ورودی و حذف نوسانات ولتاژ برق، بر عهده ی این وسیله می باشد. یک محافظ خوب باید جریان ورودی به وسایل الکتریکی را متعادل کند تا از وارد شدن آسیب به مدارهای آنها پیشگیری کند. در گذر زمان و با گسترش دانش در زمینه ی طراحی قطعات الکتریکی، شکل محافظ ها نیز دستخوش تغییرات بسیاری شده است. شرکت پارت الکتریک با تولید انواع مختلفی از محافظ، به یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه تبدیل شده است. محافظ های برق پارت الکتریک دارای کیفیت بالا، شکل و اندازه متنوع و مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا هستند. به عنوان مثال؛ استفاده از تایمرهای هوشمند در محافظ جهت کنترل بهتر جریان برق، یکی از نوآوری های این شرکت محسوب می شود. این محافظ ها با کابل های دارای طول متفاوت تولید می شوند و ظرفیت های مختلفی دارند.

انواع کلید برق پارت الکتریک

شرکت پارت الکتریک در حوزه ی تولید و فروش انواع تجهیزات الکتریکی فعالیت دارد. یکی از وسایل پرکاربرد در خانه و ساختمان های اداری، سه راهی برق است. در بسیاری از موارد، تعداد وسایل الکتریکی نسبت به تعداد پریز موجود، بسیار بیشتر است. در چنین شرایطی برای استفاده ی همزمان از وسایل برقی می توان از یک سه راهی برق، استفاده کرد. البته شما نمی توانید از هر نوع سه راهی برای این کار استفاده کنید. برخی از سه راهی های تولید شده توسط سایر شرکت ها، از کیفیت پایین برخوردار هستند. این موضوع باعث می شود تا حین استفاده از این سه راهی، وسایل برقی دچار آسیب شوند. سه راهی های تولید شده توسط شرکت پارس الکتریک دارای ظرفیت های متعدد و کیفیت مناسب هستند. انواع مختلفی از این سه راهی ها مانند سه راهی سه خانه، چهارخانه، بدون ارت، دارای محافظ همزمان و انواع مختلف دیگر، توسط این شرکت تولید شده است. 

سه راهی پارت الکتریک

تجهیزات برقی

تجهیزات برقی، از جمله وسایل جدا نشدنی زندگی ما می باشند. بسیاری از تجهیزات برقی مورد استفاده در مکان های مختلف با هدف دسترسی همزمان به وسایل الکتریکی دیگر و حفظ عملکرد صحیح آنها، تولید شده اند. از جمله پرکاربردترین تجهیزات الکتریکی می توان به انواع پریز، کلید برق، سه راهی و محافظ برق، اشاره کرد. تهیه و خرید این محصولات از برندهای معتبر تولید کننده محصولات الکتریکی، امری مهم می باشد. شرکت پارت الکتریک با استفاده از بهترین مواد اولیه و با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا، محصولات الکتریکی را تولید می کند. این محصولات شامل انواع تجهیزات الکتریکی همچون پریز های برق، کلید، سه راهی های دارای شکل و اندازه ی مختلف، محافظ برق و سایر موارد، هستند. این محصولات از درجه ی کیفی بسیار بالا برخوردار بوده و در فروشگاه های معتبر عرضه می شوند؛ لذا شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر جهت تهیه ی تجهیزات برقی پارت الکتریک اقدام نمایید.