کارخانه تولیدات لامپ های گازی شرکت لامپ ناروا در سال 1994 در شهر برلین تاسیس گردید. این شرکت تولید انواع لامپ های گازی فشار قوی و تخصصی را در کارخانه خود در برلین توسعه داده و تنوع بیشتر از آنها را تولید و عرضه کرده است. مجموعه محصولات ناروا شامل طیف گسترده ای از منابع روشنایی کاربردی و خاص می شود، از لامپ های گازی تخصصی برای روشنایی جاده ها و کارخانه های صنعتی تا حتی منابع روشنایی مخصوص، برای کشت و نگهداری گیاهان که همان لامپ رشد گیاه نامیده می شوند، تا لامپ های بسیار تخصصی برای بخش پزشکی و درمان و تجزیه و تحلیل.

لامپ ناروا

شرکت لامپ ناروا بواسطه تخصص چندین ساله و همچنین تحقیق، توسعه و انعطاف پذیری در تولیدات و تنوع تولید منابع روشنایی ، شرکت خود را بصورت ترکیب یک مجموعه کامل و موفق در تولیدات محصولات روشنایی معرفی می کند. نتیجه این ادغام منحصر به فرد محصولات درجه یک است که مطابق با استانداردهای کیفی آلمان توسعه و تولید شده است. در تولیدات شرکت لامپ ناروا تمام خواسته های مشتریان لامپ های تخصصی و الزامات خاص کاربری از این نوع منابع روشنایی خاص و مرتبط به طور مداوم و حرفه ای در نظر گرفته می شود. روش‌های نوین ، تکنولوژی ساخت و تولید بوسیله دستگاه های کاملا مدرن، همچنین در نظر گرفتن صرفه‌جویی نهایی در هزینه های مصرف کننده و تولید محصولی سازگار با محیط‌زیست، محصولات کم‌مصرف و بادوام و با قیمت گذاری منصفانه محصولات از ویژگی‌های کلی محصولات لامپ ناروا هستند. شرکت نوراکومارت به عنوان نمایندگی لامپ ناروا در تهران ، امکان خرید محصولات ناروا را بصورت آنلاین و حضوری در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است.

لامپ رشد گیاه ناروا

لامپ گلدهی

امروزه برای پرورش گیاهان در نقاط مختلف دنیا گلخانه های پرورش گیاه بزرگی وجود دارد که با افزایش آن ها تقاضا برای لامپ رشد گیاه و لامپ گلدهی ناروا بیشتر شده است . لامپ هایی که لامپ رشد گیاه نامیده می شوند معمولا یا از دسته لامپ های گازی مثل متال هالید و بخار سدیم و حتی لامپ مادون قرمز هستند، که این دو نوع از جمله عمده ترین تولیدات روشنایی گیاهی شرکت ناروا بشمار می روند. لامپ رشد گیاه ناروا ، به علت ارائه خروجی پرتو موثر و قیمت مناسب در میان پرورش دهندگان گیاهان بسیار محبوب و پرطرفدار است. در میان لامپ های گازی ، لامپ مخصوص پرورش گیاه، لامپ گازی متال هالید و بخار سدیم اصلی ترین نوع روشنایی گیاهی هستند، که معمولاً از لامپ متال هالید ناروا در دوره رشد گیاهان و همچنین از لامپ سدیم ناروا در دوره گلدهی گیاهان استفاده می شود.

خرید محصولات ناروا

لامپ رشد گیاه

تقریبا هر لامپ و روشنایی میتواند برای رشد و گلدهی گیاهان مناسب باشند، خصوصاً لامپ گازی بخار سدیم و خصوصاً لامپ متال هالید یا همان لامپ رشد گیاه ناروا ، اما همه این لامپ ها مانند لامپ رشد گیاه ناروا نمیتواند در رشد و کیفیت گیاهان در دوره رشد تاثیر داشته باشند و معمولاً کارخانجات تولید کننده لامپ بصورت تخصصی و بهینه لامپ مناسب گلدهی تولید نمیکنند. شما با استفاده از لامپ رشد گیاه ناروا ، تاثیر لامپ مناسب گلدهی بر رشد و کیفیت گیاهان را در زمان رشد به خوبی مشاهده خواهید کرد. پرتو لامپ های متال هالید گیاهی طیف کامل با مقادیر مناسبی از طیف رنگ نوری را شامل می شود که میتواند در گلخانه های کوچک و بزرگ روشنایی مورد نیاز گیاهان را در دوره رشد به خوبی تامین کند.