جنرال

  • بدون قیمت
4.3
جنرال
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
جنرال
موجود شد به من اطلاع بده
  • بدون قیمت
4.3
جنرال
موجود شد به من اطلاع بده

جنرال (GE); نمایندگی لامپ جنرال + خرید آنلاین و قیمت محصولات

 شرکت جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی با ساختار چند ملیتی است که در زمینه های متعددی فعالیت می کند. زمینه های مذکور به ترتیب عبارت اند از طراحی و ساخت دستگاه های پزشکی، تاسیسات مربوط به توزیع برق، قطعات مربوط به توربین های مختلف گازی و بادی. همچنین این شرکت در زمینه های لوازم خانگی، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات فضایی، موتور هواپیما ها، جنگ افزار ها و غیره نیز فعالیت می کند. شرکت نامبرده به عنوان یک شرکت معتبر و موفق در جهان شناخته شده است. 

جنرال الکتریک

بررسی نمایندگی شرکت جنرال الکتریک

در ادامه قصد داریم به بررسی نمایندگی جنرال الکتریک بپردازیم و وجه تمایزش با نمایندگی های غیر رسمی را برای شما بیان کنیم. پیگیری های شدید از جانب نهاد های مربوطه دولتی به نمایندگی های رسمی این شرکت، در راستای بهبود کیفیت آنها تاثیر گذار بوده است. در واقع به دلیل فشار های وارد شده از طرف نهاد های تعزیراتی، نمایندگی های مذکور، فرصت مناسب جهت سرپیچی از قوانین را پیدا نمی کنند. زیرا اگر نمایندگی مربوطه از قوانین موجود پیروی نکند، جواز کسب و کار، برایش صادر نمی گردد. پس این نمایندگی ها جهت دریافت جواز، کیفیت خدمات خود را باید بالا ببرند. مراجعه کنندگان در صورت برخورد با هرگونه اشتباه از جانب فروشندگان، میتوانند به نهادهای مربوطه مراجعه کنند و از آن افراد شکایت نمایند.

نمایندگی جنرال

بررسی محصولات جنرال الکتریک

اولین محصول، لامپ مادون قرمز جنرال الکتریک می باشد. لامپ مذکور یکی از باکیفیت ترین لامپ های موجود در بازار است. . محصول بعدی، لامپ گلدهی دویست و پنجاه وات می باشد. این لامپ نور مناسب در طیف رنگی قرمز و نارنجی تولید می نماید. این طیف همان طیف نوری است که گیاهان برای گلدهی به آن نیازمندند. از لامپ گلدهی در محیط های گلخانه استفاده می شود. 

 لامپ اسپکتروفتومتر یکی دیگر از محصولات پر کاربرد شرکت مذکور می باشد. از این لامپ بیشتر در آزمایشگاه های بیوشیمی استفاده می کنند. متخصصین مربوطه، به کمک اسپکتروفتومتر می توانند مقدار نور جذب شده به وسیله یک محلول رنگی را بسنجند. در نهایت میتوان با آن میزان قند خون، اسید اوریک و اوره را محاسبه کرد. در حوزه پزشکی یک لامپ دیگر نیز به نام لامپ مادون قرمز وجود دارد. از این محصول در مراکز فیزیوتراپی استفاده می شود. از محصولات این شرکت میتوان به لامپ مدادی 100 وات، لامپ هالوژن ، لامپ مگالایت، لامپ گربه ای چرخ خیاطی اشاره کرد. شرکت جنرال الکتریک لامپ های بسیار زیادی در حوزه ماشین آلات، ساختمان و صنعت تولید می کند. اما پر مصرف ترین محصولش، لامپ ال ای دی می باشد. این لامپ در طرح ها، توان، قابلیت و ابعاد مختلفی تولید می گردد.

محصولات جنرال الکتریک

خرید محصولات جنرال الکتریک 

برای خرید محصولات شرکت جنرال الکتریک باید به برخی نکات توجه نمایید. در ابتدا سعی کنید میزان بودجه خود را جهت خریدن کالا از این شرکت بررسی کنید. به این شکل میتوانید در مدت زمان کوتاهی، کالایی که در محدوده قیمت مورد نظرتان است را پیدا نمایید. در مرحله بعدی اطلاعات لازم را در مورد محصول مورد نظر خود کسب کنید تا بعد از خرید دچار مشکل نگردید. توصیه می کنیم جهت خرید محصولات جنرال الکتریک، در وهله اول به نمایندگی های این شرکت مراجعه کرده و بعد از آن سراغ سایت های معتبر بروید.

قیمت محصولات جنرال الکتریک

قیمت محصولات شرکت General Electric

قیمت محصولات جنرال الکتریک به موارد بسیاری ربط دارد. برخی از این موارد عبارت اند از مدل، سال تولید، نوسانات ارزی، قابلیت لامپ، مقدار نوردهی، گارانتی، کاربرد لامپ تولید شده و غیره. هر کدام از موارد نامبرده در قیمت گذاری محصولات این شرکت تاثیر گذار هستند برای مثال، هر چه، مقدار نوردهی لامپ بالاتر باشد، قیمتش نیز بیشتر می گردد. اما فارغ از موارد گفته شده، نمایندگی های رسمی، اجناس باکیفیت و ارزان قیمتی را در اختیار شما قرار می دهند. اگر به دنبال چنین اجناسی با ویژگی های مذکور هستید، حتما به نمایندگان رسمی مراجعه نمایید.

خرید محصولات جنرال الکتریک