لیست قیمت محصولات پاترا آوین | ارسال فوری به سراسر ایران

یکی از برندهای بسیار معتبر در زمینه ی تولید محصولات برقی، برند نام آشنای پاترا آوین می باشد. تمامی محصولات این برند خوش نام به صورت کاملا بومی و توسط متخصصان ایرانی، تولید و عرضه می شود. استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا برای تولید بهترین قطعات الکتریکی، شعار اصلی مجموعه ی پاترا آوین می باشد. این شرکت با استفاده از بهترین متریال موجود در کشور برای تولید محصولات خود توانسته است، وارد عرصه ی رقابت تنگاتنگ با برندهای خارجی مطرح در جهان شود. این شرکت ایرانی با تولید گستره ی وسیعی از محصولات مختلف الکتریکی توانسته است بخش زیادی از نیازهای بازارهای داخلی را تامین نماید. تولید محصولاتی که دارای گارانتی اصالت کالا و ضمانت نامه هستند، نقطه ی اتکا مشتریان برای یک خرید مطمئن و آسان به شمار می رود. شما عزیزان می توانید محصولات الکتریکی مورد نیاز خود از جمله: انواع سه راهی، محافظ برق و سایر تجهیزات برقی تولید شده توسط شرکت پاترا را از فروشگاه های سراسر کشور تهیه نمایید. 

قیمت محصولات پاترا آوین

به طور کلی محصولات مختلفی توسط شرکت پاترا آوین تولید شده و در بازارهای سراسر کشور در دسترس مشتریان قرار داده می شود. این محصولات بر اساس نیاز سنجی های تخصصی انجام گرفته توسط کارشناسان این شرکت، تولید و عرضه می شوند. قیمت گذاری نهایی برای محصولات پاترا آوین، به صورت کاملا مشتری مدارانه انجام می گیرد. این امر یکی از بهترین پوئن های مثبت در تولید محصولات مختلف توسط این شرکت است. کارشناسان این شرکت بزرگ با توجه به هزینه ی صرف شده جهت تهیه ی مواد اولیه، تولید محصول و تورم موجود در بازار، در صدد هستند تا بیشترین قدرت خرید را برای مشتریان خود ایجاد کنند. این امر باعث می شود تا هر فرد بر اساس توان مالی و نیاز خود، قادر به خرید انواع محصولات پاترا با قیمت های متنوع باشد. این شرکت با تولید بیش از 500 نوع کالای الکتریکی توانسته است رنج قیمت مناسبی برای فروش محصولات خود تعیین کند.

لیست قیمت محصولات پاترا آوین

بر اساس لیست قیمت محصولات پاترا آوین، انتخاب بهترین محصول موجود برای شما مشتریان عزیز به امری آسان تبدیل شده است. شما می توانید با مراجعه حضوری یا آنلاین به مراکز فروشگاهی معتبر در رابطه با قیمت محصولات پاترا آوین اطلاعات لازم را کسب نمایید. بر اساس نوع کالای مورد نظر، لیست قیمت محصولات پاترا آوین متفاوت می باشد. به عنوان مثال در رده ی محصولاتی همچون انواع سه راهی برق، امکان خرید محصول با قیمت حدودی 118 تا 143 هزار تومان وجود دارد. شاید از خودتان سوال کنید که علت تفاوت قیمت در همین محصول چیست. شرکت پاترا با استفاده از سیاست هایی که بر اساس نیاز مشتری تعیین شده است ، محصولات مشابهی تولید می کند که در برخی ویژگی های جزئی با یکدیگر تفاوت دارند. به عنوان نمونه، سه راهی های پاترا دارای کابل با متراژ مختلف هستند. این تفاوت طول کابل در دو محصول مشابه، باعث می شود تا مشتریان عزیز به راحتی بتوانند کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند. 

نمایندگی پاترا آوین

برای خرید محصولات پاترا می توانید به نمایندگی های فروش این تجهیزات الکتریکی مراجعه نمایید. نمایندگی های فروش محصولات پاترا آوین به صورت حضوری و آنلاین، آماده ی ارائه ی خدمات مختلف به شما می باشند. محصولات متنوع پاترا با تنوع قیمت عالی، در نمایندگی های فروش محصولات الکتریکی موجود هستند. یکی از  فروشگاه های معتبر که محصولات اورجینال پاترا را در اختیار مشتریان قرار می دهد، فروشگاه نورا مارکت است. در این فروشگاه قیمت انواع محصولات الکتریکی پاترا آوین، ویژگی هر محصول و کاربرد اصلی آن، برای مشتریان مشخص شده است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به نمایندگی پاترا آوین برای کسب اطلاعاتی همچون جنس بدنه ی محصول، کد محصول، متراژ کابل به کار برده شده در آن و کاربردهای اصلی آن، اقدام کنید. 

محافظ پاترا

تولید محافظ برق برای پیشگیری از آسیب وسایل برقی، یکی از محبوب ترین اختراعات در زمینه ی تولید تجهیزات الکتریکی به شمار می رود. محافظ برق با کنترل نوسانات ولتاژ می تواند یک ولتاژ ثابت و مناسب را به سیستم الکتریکی مورد نظر وارد نماید. انواع محافظ های تولید شده توسط شرکت پاترا آوین با تعداد خانه مختلف و کابل دارای متراژ متفاوت، در فروشگاه های الکتریکی موجود است. این محافظ ها قادرند نوساناتی را که خارج از محدوده ی نرمال برای سیستم هستند( نوسان بین 8 تا 10 ولت نرمال بوده و توسط وسیله قابل تحمل است)، کنترل کرده و از آسیب آن جلوگیری نمایند. محافظ های برق متنوع و دارای کاربرد مختلف در شرکت پاترا تولید می شود. این محصولات با تنوع بالا و به شکل محافظ های 2 خانه تا 6 خانه تولید می شوند. کابل های مورد استفاده در هر رده محافظ نیز دارای متراژ متفاوت است و باعث می شود تا مشتری بر اساس نیاز خود، بهترین محصول را خریداری کند. 

سه راهی برق

استفاده ی همزمان از چند وسیله الکتریکی از طریق یک پریز برق، با استفاده از سه راهی برق امکان پذیر است. برخی از انواع سه راهی برق دارای محافظ نیز هستند، در نتیجه می توانند از آسیب وسیله برقی به دنبال تغییر ناگهانی ولتاژ جلوگیری کنند. یکی از برندهای معتبر در تولید انواع سه راهی برق، برند پاترا آوین است. این شرکت توانسته است با تولید انواع سه راهی برق دارای محافظ و فاقد محافظ، رضایت مشتریان خود را کسب کند. یک سه راهی برق خوب باید علاوه فراهم کردن اماکن استفاده ی همزمان چند وسیله ی برقی، دارای کابل با متراژ مناسب باشد و مشکل کوتاهی سیم وسایل برقی را نیز مرتفع سازد. البته این شرکت با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، انواع سه راهی فاقد سیم، دارای سیم، تایمر دار و دارای محافظ، را تولید و روانه بازار کرده است. بنابراین شما می توانید به راحتی و بر اساس کاربری مورد نظر برای خرید اقدام نمایید. 

تجهیزات برقی

به طور کلی تجهیزات برقی، به یکی از مهمترین وسایل مورد استفاده در زندگی بشر تبدیل شده اند. این تجهیزات با استفاده از انرژی برق و بدون تولید آلاینده های زیست محیطی، مورد استفاده قرار داده می شوند. نقش این محصولات در زندگی به گونه ای است که داشتن یک زندگی آسان بدون استفاده از آنها، امکان پذیر نیست. این تجهیزات از یک لامپ ساده که برای روشنایی مورد استفاده قرار داده می شود تا وسایل الکتریکی بسیار پیشرفته، متفاوت هستند. شرکت پاترا آوین یکی از برندهای پیشرو در تولید انواع تجهیزات برقی مورد استفاده در منازل و ادارات است. شما عزیزان می توانید تجهیزات برقی با کیفیت و دارای گارانتی اصالت کالا را از نمایندگی های عرضه کننده محصولات پاترا تهیه نمایید.