لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد + خرید عمده و تکی

تمامی محصولات خراسان افشار نژاد دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند. تعدادی از این ویژگی ها عبارتند از: مقاومت بالا در مقابل خشکی و رطوبت، انعطاف پذیری بالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب. یکی از خصوصیات مثبت سیم و کابل افشار نژاد بالا بودن کیفیت آنهاست، کیفیت این محصولات تضمین شده است. با توجه به کیفیت بالای سیم و کابل این برند، قیمت این محصولات بسیار مناسب می باشد. محصولات این برند مطابق با استانداردهای ایران و بین الملل تولید شده اند و در ابعاد مختلفی در بازار عرضه می شوند. شرکت برای هر کدام از محصولات خود ضمانت نامه می دهد. مهمترین محصولات  افشار نژاد عبارتند از: انواع کابل ها و انواع سیم ها. سیم و کابل افشار نژاد توانسته است نشان استاندارد IEC ۲۲۷ و ISIR اروپا،  VDE  و BS انگلستان را نصیب خود کند. این محصولات با به روز ترین و بهترین تجهیزات اروپایی ساخته می شوند، به همین خاطر کیفیت محصولات بسیار مناسب می باشد. از بهترین محصولات این برند می توان به کابل آنتن اشاره کرد.

سیم و کابل خراسان افشار نژاد

بررسی انواع کابل های افشار نژاد

برند خراسان افشار نژاد کابل های با کیفیتی با عناوین و کاربردهای مختلف تولید می کند. از بعضی کابل ها جهت تامین و انتقال انرژی برای نیروگاه ها، داخل آب و مکانهای دیگر استفاده می شود. بعضی کابل ها را در کنترل و اتصالات نقاله ها، خطوط تولید و... به کار می گیرند. کابل هایی که در کانال ها و نیروگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای روکش و عایق می باشند. برای روشنی دادن و سیم کشی های وسایل الکتریکی و سیم کشی داخلی خانه ها از کابل با برند خراسان افشار نژاد استفاده می شود. در تغذیه کنتور های داخلی و برد های توزیع می توان کابل های شیلد خراسان  را به کار گرفت. بعضی از کابل های پرفروش برند خراسان افشار نژاد عبارتند از: 

 • کابل قدرت
 • کابل کنترل 
 • کابل مسلح 
 • کابل تخت 
 • کابل شیلد  
 • کابل ابزار دقیق و تلفن افشار نژاد
 • کابل نصب ثابت
 • کابل برق افشان

خرید سیم و کابل خراسان افشار نژاد

بررسی انواع سیم افشار نژاد

از سیم های تولید شده برند خراسان افشار نژاد برای استفاده در وسایل الکتریکی که آنها را حمل می کنند، استفاده می شود. برای پخش برق در مسیرهای هوایی هم از این سیم ها استفاده می کنند. برای ساخت وسایل اندازه گیری، ساخت تابلوهای الکترونیکی و سیم کشی های داخلی تلفن می توان از سیم های برند خراسان استفاده کرد. بعضی از سیم های پر فروش این برند عبارتند از: 

 • سیم تخت بدون روکش 
 • سیم سخت هوایی
 • سیم رانژه 
 • سیم اتومبیلی

سیم و کابل

قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد

پخش عمده انواع سیم و کابل خراسان افشار نژاد را نمایندگی‌ های شرکت در مکانهای مختلف انجام می دهند. نمایندگی ها اصل بودن و کیفیت محصولات را تضمین می کنند. شرکت اصلی خراسان رفتار و خدمات ارائه شده در نمایندگی ها را زیر نظر دارد و مواظب رعایت قوانین از سمت نمایندگی ها می باشد. اگر تخلفی از نمایندگی مشاهده کند، آن را حذف می کند. نمایندگی ها محصولات را به قیمت درب کارخانه تحویل خریدار می دهند. در واقع قیمت این  محصولات در نمایندگی ها ارزان تر از سایر فروشگاه ها می باشد. با تغییر قیمت در بازار مس ، قیمت سیم و کابل هم تغییر خواهد کرد. اگر نرخ مس پایین بیاید، نمایندگی ها هم باید به نسبت محصولات خود را ارزانتر بفروشند و بر عکس.

 نمایندگی های شرکت خراسان افشار نژاد ، قیمت ها را در هنگام فروش به روز حساب می کنند و مشتری ها را مطلع خواهند کرد در خصوص افزایش یا کاهش قیمت. عوامل زیادی در تعیین قیمت سیم و کابل دخیل هستند. عواملی مثل: قیمت مواد اولیه، روکش دار بودن یا نبودن سیم و کابل، اندازه انرژی مصرفی، برند، دستمزد و... . 

قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد

خرید سیم و کابل خراسان افشار نژاد

جهت خرید سیم و کابل خراسان افشار نژاد باید به خیلی از پارامتر ها توجه کرد. مثلاً باید نوع و جنس سیم و کابل، جنس روکش و عایق سیم و کابل، ابعاد سیم و… را در نظر گرفت.  با توجه به نیاز خود می توانید با تحقیق، هر کدام از انواع سیم و کابل ها را انتخاب کرده و به نمایندگی های شرکت در شهرهای مختلف مراجعه کنید. خرید از نمایندگی ها به صرفه تر و مطمئن تر است.