لوپ لایت (LOOP LIGHT); لیست قیمت ریسه لوپ لایت + خرید آنلاین

لوپ لایت نام اختصاری گروه صنعتی نیک تاب نور یزد در سال 1398 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. که در این مدت کوتاه توانسته است انواع ریسه نظیر ریسه های ال ای دی و نئون فلکس را روانه بازار کند و جایگاه مطلوبی در زمینه روشنایی ریسه های انعطاف پذیر نه تنها در کشور عزیزمان ایران بلکه در خاورمیانه به دست اورد. در تیم لوپ لایت علاوه بر استفاده از دانش متخصصان از هنر معماران برای طراحی ریسه های ال ای دی و نئون فلکسی استفاده شده است. برای خرید محصولات لوپ لایت می توانید از وبسایت ما دیدن نمایید.

لوپ لایت

برند لوپ لایت توانسته است با کیفیت ترین محصولات نور و روشنایی نظیر ریسه شلنگی را وارد بازار کند. محصولات لوپ لایت با استفاده از تکنولوژی بدون سیم توانسته است محصولاتی را ارائه دهد که طول عمر بسیار بالایی داشته باشند. لوپ لایت توانسته است محصولات خود را در رنگ نورهای مختلف برای کاربردها و نیازهای گوناگون ارائه دهد. لوپ لایت قرقره های پایه داری را برای ریسه های خود در نظر گرفته است تا بتوان به راحتی آن را نصب کرد. لوپ لایت ریسه های ال ای دی را بسیار انعطاف پذیر تولید کرده است. ریسه های ال ای دی لوپ لایت در رنگ نورهای مختلف با زاویه های تابش گوناگون نور ساطع می کنند.

محصولات لوپ لایت

محصولات لوپ لایت

برای اطلاع از قیمت محصولات لوپ لایت می توانید از وبسایت نوراکومارت دیدن نمائید. از جمله محصولات لوپ لایت می توان ریسه ی ال ای دی کرنر لاین، تراکم ۱۲۰ را نام برد که ریسه تزئینی بسیار مناسب برای گوشه های 90 درجه بوده و از تکنولوژی بدون سیم بهره می برد. این ریسه دارای قابلیت دیمر شوندگی بوده و با داک الومینیومی به راحتی نصب می شود. محصول دیگر لوپ لایت ریسه SMD LED با تراشه ۲۸۳۵ تراکم ۱۲۰ ۲۴ ولت را می توان نام برد که با استفاده از تکنولوژی بدون سیم نور یکنواخت تا 20 متر را تامین می کند. در این ریسه قابلیت برش هر ال ای دی وجود دارد. که در پشت آن از چسب بسیار قوی 3M استفاده شده است. ریسه ال ای دی تراکم ۲۰۴ از سری LowLine لوپ لایت با انعطاف پذیری بالا  قابلیت برش هر 1.5 سانت را داراست و با راندمان نوری بالا در رده محصولات فوق کم مصرف قرار می گیرد. 

قیمت محصولات لوپ لایت

ریسه SMD LED با تراشه ۲۸۳۵ تراکم ۶۰ Low Voltage با قابلیت برش هر 5 سانت انعطاف پذیری بالایی داشته و با دارا بودن شاخص تفکیک بالا توانسته است رنگ نور مطلوبی را ارائه دهد. انواع ریسه نئون فلکسی 100 و 200 با مقاومت کششی بالا (نوار محافظ نانو) جلوه مطلوبی ایجاد کرده است.  لوپ لایت به تولید محصولات جانبی نظیر متصل کننده ریسه ، کنترلر IR RGB، محصول کنترلر RF RGB، محصول IPBox، درپوش ریسه، یکسوکننده ولتاژ  را نام برد