انواع چراغ سقفی روکار

چراغ سقفی روکار یکی از انواع چراغ است که شما برای هر نوع کاربری اعم از مسکونی و یا کاربری‌های تجاری و .... به آن نیاز دارید. چراغ سقفی روکار در شکل‌های مختلف و با متریال‌های مختلف ساخته می‌شود  و به عنوان نور عمومی‌ در یک فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد . بدنه چراغ سقفی روکار معمولا به وسیله پیچ و رول پلاک به سقف وصل می‌شود. در طراحی این بدنه چراغ سقفی روکار دو ملاحضه مهم انتقال گرما ناشی از کارکرد لامپ و همین طور جنبه زیبایی شناختی مد نظر قرار می‌گیرد.

قیمت چراغ سقفی روکار

چراغ سقفی روکار  با توجه به متریالی که در آن به کار رفته است می‌تواند قیمت‌های مختلفی داشته باشد. چراغ سقفی روکار از جمله تجهیزات روشنایی است که در ممکن است در کل طول عمر یک ساختمان دائم مورد استفاده قرار گیرد و بهتر است در هنگام خرید آن به جای توجه به قیمت چراغ سقفی روکار به کیفیت قطعات و همین طور تکنولوژی ساخت آن توجه شود.  

در انواع چراغ سقفی روکار را برای تولید نور از منابع مختلفی استفاده می‌کنند. از جمله این موارد که به صورت رایج مورد استفاده است لامپ‌های سرپیچی و همین طور صفحات ال ای دی است. در نمونه‌های چراغ سقفی روکار که از لامپ استفاده می‌شود شما می‌توانید لامپ‌های مختلف از جمله لامپ‌های ال ای دی را مورد استفاده قرار دهید اما در نمونه‌های دیگر چراغ سقفی روکار  ال ای دی‌ها بر روی برد الکترونیکی مونتاژ شده اند و نیازی به تعویض لامپ ندارید. 

در برخی از چراغ سقفی روکار از سنسور استفاده شده است. سنسور این امکان را فراهم می‌کند تا لامپ بتواند حضور افراد در محیط را تشخیص داده و بدون نیاز به کلید خاموش و روشن شود. با استفاده از نمونه‌های سنسور دار چراغ سقفی روکار می‌توانید در مصرف برق صرفه جویی قابل توجه کنید.