انواع چراغ های وال واشر

چراغ های وال واشر یکی از انواع چراغ است که در نورپردازی نما به صورت رایج کاربرد دارد. البته چراغ های وال واشر تنها کاربردشان نورپردازی نما نیست و در موارد متعدد دیگر دیده شده است که به دلیل ساختار ساده و همین طور کارآمد چراغ های وال واشر، از آن برای کاربردهای دیگر نیز استفاده شده است. چراغ های وال واشر با هدف تولید نور خطی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در بازار  معمولا برای تولید نور خطی و به خصوص نور خطی در بک لایت یا نما از ال ای دی های نواری استفاده می‌شود ولی در مواردی پیش می‌آید که منبع نور باید مساحت بیشتری روی دیوار را روشن کند و این کار برای ال ای دی های کوچک استفاده شده در نمونه‌های نواری و یا ریسه های ال ای دی امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی معمولا از چراغ های وال واشر استفاده می‌شود . چراغ های وال واشردر طول های کمتر از یک متر ساخته می‌شوند و در آن ها  پاور ال ای دی برای تولید نور با قدرت و کیفیت زیاد به کار گرفته می‌شود. استفاده از پاور ال ای دی در چراغ های وال واشر ما را ملزم به استفاده از فریم های آلمینیومی ‌جهت دفع گرما به محیط و نگهداری برد الکترونیکی می‌کند. 

قیمت چراغ های وال واشر

به دلیل آن که چراغ های وال واشر در اندازه های مختلف و با درجه کیفیت های استاندارد مختلف تولید می‌شود، شما نمی‌توانید قیمت ثابتی را برای آن ها در نظر داشته باشید. در واقع قیمت چراغ های وال واشر دارای رنج ثابتی در بازار نیست و بسته به فروشنده، نوع وال واشر مورد استفاده و در نهایت کیفیت قطعات و کیفیت مونتاژ قیمت آن متغیر خواهد بود . 

با توجه به این که تقریبا تمام چراغ های وال واشر موجود در بازار تولید ایران بوده و در داخل کشور مونتاژ می‌شود پیشنهاد ما به شما این است که جهت تضمین کیفیت تنها از فروشندگان معتبر اقدام به خرید این محصول بفرمایید. ما در نوراکومارت با توجه به چندین دهه تجربه در بازار روشنایی بهترین و مطمئن‌ترین نمونه های بازار را تهیه و برای خرید در دسترس شما قرار داده‌ایم.